Haber - Fabio Borini, Karagümrük'e Veda Ettiğini Duyurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fabio Borini, Karagümrük'e Veda Ettiğini Duyurdu

Spor Toto Süper Lig takımı Fatih Karagümrük'ün İtalyan futbolcusu Fabio Borini, kırmızı siyahlı kulüpten ayrıldığını açıkladı.

Borini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Veda etme zamanı geldi. Birlikte geçirdiğimiz zaman için teşekkürler Karagümrük. Benim için güzel bir sıçrama oldu." ifadelerini kullandı.

Karagümrük kariyerinde 75 resmi maça çıkan Borini, 36 gol ve 15 asistlik katkı sağladı.

Bjk güzel takım kuruyor ciddi rakip olacaklar önümüzdeki sezon
Avrupa'da yürürler inşallah. Hem gerçekten tam Süper Lig takımı oldular. Hani böyle "Aha şimdi puan kaybedecek" denen maçları 3-1 falan alan büyük takım sezonları olur ya. O tarz bir takım oldular. Sinir bozucu. Avrupa'da yürüsünler de en azından biz de Fener de onlar da üç kulvara yaysınlar konsantrasyonlarını. Bir de ben üç büyük takımın da Avrupa'da gruplara kaldığı ve Aralık ayına kadar Avrupa'da mücadele ettiği sezon hangisiydi hatırlamıyorum.

Bu sezon hem istatistikleri iyi hem de iyi de takımn oyununa katkı sağladı.Lig'e yeni yükselen takımların Lig'de kalmaları için bence bu oyuncuyu alabilir.Tahminim de Rizespor olur bu takım..

Üst Alt