Fábio Pinto | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fábio Pinto

fabio-pinto_109524.jpg
1600525122996.png

Fabio Pinto (d. 9 Ekim 1980 Itajaí), Brezilyalı futbolcu. Galatasaray kariyerinden sonra Brezilya'da çeşitli kulüplerde oynayan Pinto, 2008-2009 futbol sezonu için Özbekistan'ın köklü takımı olan Pakhtakor'a transfer olmuştur.

Galatasaray takımındaki en önemli başarısı 2002-2003 sezonunda UEFA Şampiyonlar Liginde Club Brugge takımına attığı goldür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Fábio Pinto

bu amcayi cmden dolayi cok severdim ama aptal bi topcuydu. yine de kanatta oynatilmasi fauldu bence cunku herif daha serbest oyniycak tipteydi. bruje attigi gol 4 metre ofsaytti. ayrica bir macta arif kizmisti buna hakliydida :lol: formasini almistim diye hatirliyorum what a hata

Cevap: Fábio Pinto

Topu önüne aldığı an panik atak geçiren bir oyuncuydu,hemen gözleri yaşarırdı biri kalaylasa.100 metreciye top sürmesini öğretsek daha katkılı olurdu cümlesini bana söylettirmiş oyuncudur,bir daha söylemem :lol:

Beyaz Keita gibi olağanüstü teknik bir herifti. O felaket takımda en azından futbol estetiği adına izlenebilecek ender adamlardan birisiydi. Kadıköy'deki fecaatte maçın geri dönebileceği anlarda yaptığı abuk vuruşlarla küfürlerimize mahzar olmuştu. Topla becerisini biraz topsuz oyunda da gösterebilseydi ciddi potansiyeli olan bir elemandı.

Üst Alt