# Fabricio Coloccini - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fabricio Coloccini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fabricio Coloccini

Popescu kadar önemli bir transfer olur. Gelecek için çok büyük yatırım.

Coloccini'nin gelme ihtimali var gibi. Coloccini hakkında onu takip eden arkadaşlardan bilgi verebilecek olan var mı? Defanstan oyun kurma özelliğinin dışında ne gibi özellikleri var? 27 yaşında olması iyi. Müdahalelerde hızlı mıdır? Mesela bir Song çabukluğu var mıdır? Newcastle'da nasıl bir sezon geçirdi???

Keşke gelse Coloccini bizim için çok iyi olur...

Herkes sağ bek alınmalı sağ bek alınmalı diyor ama açıkçası Uğur Uçar sakatlığını atlattıysa orada formayı kimseye vereceğini düşünmüyorum...

Evet cok dogru ornek Carrusca yoksa ömer cavusoglu dedi gibi kabuska mi ;)

Valla kardeşim o şahıs ne derse desin hiç değilse karakterli adamdı

Ben bilmiyorum,bu adamın kampa falan geç kaldığını Carrusca'ya çok az şans verdik 5-6 maç yanlış bilmiyorsam hadi 10 maç olsun. ama en azından elinden gelen mücadeleyi gösterdi her ne kadar kuvvetsiz olsada adam kapasitesi kadar oynadı Lincoln gibi en çok ihtiyacımız olan maçlarda bize ihanet etmedi ama hakkın var Brezilya Arjantin gibi ülkelerden oyuncu alırken seçici olmak lağzım :)

bu adamı almak için en az 7-8 m euroyu gözden çıkarmak gerekir diye düşünüyorum.zor transfer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt