# Fabricio Coloccini - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fabricio Coloccini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fabricio Coloccini

lincoln hiçbir zamana istikrarlı bir adam değildi ve kusura bakma ama takıma geldikten sonra bi kaç maç harici döktürdüğü filanda olmadı kıvırcık salatanın, hem ayrıca büyü filan olaylarına anca angutlar inanıyordu ki zamanında haberleri çıktı büyü filan yaptırdılar diye böyle şeylere itibar etmeyelim nasılki biz ligde çok kötü giderken avrupaya çıkıp bambaşka işler yapabilen bir takımsak bu fenevde kendi sahasndaki derbilere aynı şekilde hazırlanıyor çünkü küçük işlerin takımı ve bu derbilerde olmasa övünecekleri hiç bir ***ları yok yani, o yüzden abartıpta saçmalığa kaymayalım bazı konularda...

@Selçuk Kılınç

Renkdaş kusura baktım. Ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz yada yarımyamalak bakıp hemen söze geçiyorsunuz. Ne yazmışım yukarıda bi tekrar okuyun.

Shalkede döktüren Lincoln bizde döküldü... diyen adama:

lincoln hiçbir zamana istikrarlı bir adam değildi ve kusura bakma ama takıma geldikten sonra bi kaç maç harici döktürdüğü filanda olmadı

İkinci olarakta büyücü-hoca olayınıda ciddiye almanız enteresan olmuş.

Şaka biryana diye biten espirili bir yazıya:

hem ayrıca büyü filan olaylarına anca angutlar inanıyordu ki zamanında haberleri çıktı büyü filan yaptırdılar diye böyle şeylere itibar etmeyelim nasılki biz ligde çok kötü giderken avrupaya çıkıp bambaşka işler yapabilen bir takımsak bu fenevde kendi sahasndaki derbilere aynı şekilde hazırlanıyor çünkü küçük işlerin takımı ve bu derbilerde olmasa övünecekleri hiç bir ***ları yok yani, o yüzden abartıpta saçmalığa kaymayalım bazı konularda

Son olarakta

saçmalığa kaymayalım bazı konularda

diyerekte tüyü dikmişsin tertip lakin bir bak kim saçmalamış.

lincoln schalkede de aynıydı benim orda dediğim istikrar adamın özelliği o zaten 1 maç oynayıp 3 maç yatan bir adam, bizdede yaptığı oydu.bazı anadolu takımlarına ve uefa maçlarında katkısı olmasına reğmen iki elin parmaklarını geçmez katkısı olduğu maçlar.

ayrıca kullandığı cümle aynen şu "Şaka bir yana iyiden iyiye buna inandım geçen sezon" ki sen bu cümleyi kullanırsan bende alıntı yaptığın yerleri söylerim tabi.

ve yine saçmalığa kaymayalım diye tüyü dikipte bitiriyorum tamam mıdır...

lincoln schalkede de aynıydı benim orda dediğim istikrar adamın özelliği o zaten 1 maç oynayıp 3 maç yatan bir adam, bizdede yaptığı oydu.bazı anadolu takımlarına ve uefa maçlarında katkısı olmasına reğmen iki elin parmaklarını geçmez katkısı olduğu maçlar.

ayrıca kullandığı cümle aynen şu "Şaka bir yana iyiden iyiye buna inandım geçen sezon" ki sen bu cümleyi kullanırsan bende alıntı yaptığın yerleri söylerim tabi.

ve yine saçmalığa kaymayalım diye tüyü dikipte bitiriyorum tamam mıdır...

Hocam yaş kaç hocam? devamı ona göre gelecek.

Lincoln Schalke´de Vatan haini gibi bisey...Camia, bize gelmeden önceki sezon kacan sampiyonlugun sorumlusu olarak Lincoln´ü görüyor..Bizde yaptiginin aynisini Schalke´de yapiyordu.Tatilden dönmüyordu, sakatim diyordu ve en son olarak Bernd Schneider´e attigi yumruk ve yedigi 5 maclik ceza...Sampiyonluk yolunda en büyük darbeyi Lincoln vurmustu Schalke´ye.. O yüzden affetmiyorlar onu...Magath Schalke kulübünü tümüyle ele gecirdigi halde, Lincoln transferini gerceklestiremedi...Magath, Schalke´nin hem Teknik Direktör´ü, hem menejeri, hem baskani resmen..Dünyada ilk galiba bu uygulama. Ferguson´u da sayabiliriz belki.O bile alamiyorsa Lincoln´ü düsünün ne kadar nefret ediyor Schalke camiasi ondan

Lincoln Schalke´de Vatan haini gibi bisey...Camia, bize gelmeden önceki sezon kacan sampiyonlugun sorumlusu olarak Lincoln´ü görüyor..Bizde yaptiginin aynisini Schalke´de yapiyordu.Tatilden dönmüyordu, sakatim diyordu ve en son olarak Bernd Schneider´e attigi yumruk ve yedigi 5 maclik ceza...Sampiyonluk yolunda en büyük darbeyi Lincoln vurmustu Schalke´ye.. O yüzden affetmiyorlar onu...Magath Schalke kulübünü tümüyle ele gecirdigi halde, Lincoln transferini gerceklestiremedi...Magath, Schalke´nin hem Teknik Direktör´ü, hem menejeri, hem baskani resmen..Dünyada ilk galiba bu uygulama. Ferguson´u da sayabiliriz belki.O bile alamiyorsa Lincoln´ü düsünün ne kadar nefret ediyor Schalke camiasi ondan

Ben Lincoln'ü Shalkede F7 yi tek başına perişan ettiği maçta izlemiş futboluna hayran kalmıştım. Fakat buzdağının alttaki kısmını bilmiyodum. Fakat çok vahim eğer durum bu idiyse bunu bile bile onu transfer edene ben ne diyeyim. Neyse nerden girdim bu Lincoln olayına hakikaten konuyu sapıttık iyice boşverelim Lincoln'ü....

Şu Sercan mercan hikayesi çıktı çıkalı ikinci plana düştü Coloccini. Belki yöneticilerimiz buraları okuyorduk diyerek bir hatırlatayım dedim yabancı transferini

Collloccini Meıradan iyi bir futbolcu degil defalarca izledim. Meıradan fazla bir etki yaratmaz

Meira da kötü oyuncu değildi zaten, ben hala Avrupanın hatırı sayılır stoper + ön liberolarından olduğunu düşünüyorum birçok kişi katılmasa da. Ancak Coloccini ile farklı tipte oyuncular, defansif anlamda daha fazla katkı yapabilecek savaşçı bir oyuncu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt