Fabrizio Miccoli İçin Taraftar Ne Diyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabrizio Miccoli İçin Taraftar Ne Diyor?

Cevap: Fabrizio Miccoli için ne der taraftar?

Moral bozmak istemiyorum ama o sozlesmesi biten oyuncular konusunda cok hayal kurmamak lazim.

Bu yil uc yabanci oyuncu (Eboue, Muslera, Melo) katildi takima Avrupa'nin kalburustu takimlarinda da oynayabilecek. Bunlardan Melo ve Muslera transferlerinde Taffarel'in payi oldugunu dusunuyorum.

O sozlesmesi biten oyuncular listesinden Dogu Avrupali veya Afrikali (Turkiye'ye karsi onyargilari olmadigindan), Belcika, Fransa civarindan (yoneticilerin baglantilari sayesinde), Guney Amerikali (Taffarel) oyuncular katilabilir.

Miccoli şuan 32 yaşında. Yani gelecek sezon 34 değil, 33 yaşında olucak. Hagi bu zamanlarında rakipleriyle dalga geçiyodu. İzlemediğiniz adam hakkında bastonlu dede benzetmelerinden kaçının.

Miccoli bana göre harcanmış bir oyuncu dünya çapında bir yıldız olabilirdi. Ben yaşa bakmam performansa bakarım gelmesini isterim..

tapılır bu adama tapılır,bi bu bi de di natale...

yasına masına bakmadan alınsın derim her türlü...:ka21:

33 yaşında olması ve gelcek sezon geleceği için 34 ünde olucak olması handikap ve yıllık 3milyon euro ++ para istiyecek , gerenk yok bence

dimi . en iyisi 7 milyon verip adamada 2.5 verip gio dos maltosu alalım ..

bu adamı bilen bilir . bilen gelsin der . kral adamdır

Cevap: Fabrizio Miccol İiçin Ne Diyor Taraftar?

Milan Şampiyonlar Ligini kazandığında o gün iki golü atan santraforu Inzaghi 34 yaşındaydı. Kaptanı Maldini 38 yaşındaydı. Beyini Seedorf 31 yaşındaydı. Ön-liberoları Gattuso ve Ambrossini 30 yaşındaydı. Solbeki Jankulovski 30 yaşındaydı. Stoperi Nesta 30 yaşındaydı. Sağbeki Oddo 30 yaşındaydı. Kalecisi Dida 33 yaşındaydı.

Galatasaray dünya sıralamasında 1 numarayı gördüğünde beyini Hagi 36 yaşındaydı. Liberosu Popescu 34 yaşındaydı. Kalecisi Taffarel 35 yaşındaydı. Kaptanı Bülent 32 yaşındaydı. Solbeki Hakan 30 yaşındaydı.

Sonuç? Tecrübe + Profosyonellik + Kalite = istisnasız başarı.

O Milan kadrosunda gördüğünüz bir kaç adamla (Gattuso, Jankulovski, Inzaghi, Ambrossini) 5 sezon önce adımız gectiğinde yine aynı fevri taraftarı sergilemişti taraftar. O adamlar zaten hiçbirşey'den anlamadıkları için Şampiyonlar Ligin'de 3 sezonda 2 sefer final oynuyor. Biz herşey'den çok iyi anladığımız için senelerdir Türkiye kupasında yarı finali dahil göremiyoruz. Aşın artık bu yaş takıntısını.

Cevap: Fabrizio Miccol İiçin Ne Diyor Taraftar?

Miccoli, 2008-2009 sezonundan beri belli bir istikrar içinde gidiyor. Bu seneki peformansı ile şimdiden geçen sezonu ardına aldı. Zannetmiyorum alınabilsin. Böyle bir niyetimiz olsa ciddi bir rakamla karşılaşabiliriz.

Üst Alt