Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19.1.2011_arenaturkt.jpgBeşiktaş Genel Sekreteri Fahrettin Curoğlu uzun bir aradan sonra ilk kez Radyospor'da Figen Civan ve İlker Koç’un sorularını yanıtladı. Curoğlu Beşiktaş’ın yeni stadından Türk Telekom Arenaya kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.“İNÖNÜ’NÜN DURUMU GAZETELERDE YAZILDIĞI GİBİ DEĞİLDİR.”

Beşiktaş İnönü stadı sanılanın aksine tek parça değil 3 parça araziden oluşur.Bu araziler Beden Terbiyesi,Hazine ve Büyükşehir Belediyesine aittir.Öncelikle 3 arazi birleştirilmiştir.Daha sonra Anıtlar Kuruluna inşaat izni çıkması için başvuruda bulunulmuştur.Ancak gazetelerde bu konu tamamen yanlış yazıldı.“İNÖNÜ STADI TARİHİ BİR STAD DEĞİLDİR.”

İnönü stadının tarihi dokusunun yeni inşaattan sonra bozulup bozulmayacağı konuşuluyor.Bozulması mümkün değildir.Çünkü İnönü stadı tarihi bir stad değildir.Sadece Dolmabahçe Sarayından dolayı böyle nitelendirilmektedir.Yanlızca ön kısmında tarihi bir doku vardır.Bizde o dokuyu koruyacağız.Projeleri de bu konuya göre değerlendiriyoruz.Hem yurtdışında hemde yurt içinde çalıştığımız firmalar var.Başkanımız Yıldırım Demirören projeyle bizzat kendisi ilgileniyor.“BEŞİKTAŞ TÜRK TELEKOM ARENADA OYNAMALIDIR.”

Yeni stadın inşaatı başlamadan Beşiktaş'ın nerede oynanacağı tartışılmaya başlandı.Bununla ilgili birçok alternatif vardır.Ancak bu kadar çok yıldız futbolcusu olan Beşiktaş kulübunün Kasımpaşa stadında oynamaya mecbur edilmesi doğru değildir.Biz Beşiktaş kulubü olarak Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz .En azından hepsi olmasa önemli karşılaşmaları.Ancak Galatasaray yönetimi bu konuya sıcak bakmamaktadır.Galatasaray kulubü başkanı Adnan Polat ile bizzat görüştüm.Sanırım taraftarlardan çekindiğinden bu işin olmasının çok zor olduğunu söyledi.Biz Beşiktaş kulubü olarak Galatasaray'dan ve devletimizden anlayış bekliyoruz. Ama bu durumu en çok yokuşa süren Galatasaray taraftarıdır.“YENİ STAD İNŞAATI 3 AY İÇİNDE BAŞLAR.”

3 ay gibi bir süre içinde inşatın tüm işlemlerinin hazır olacağını tahmin ediyorum.Yapımının şu an için 18 ay sürmesi planlanıyor.Bu elbette uzayadabilir.Çünkü tam anlamıyla bir kompleks haline gelecek yeni stad.Trafik ile ilgilide kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Gerekli her şey yapılacak.“ZEMİNDE SIKINTI YOKTUR ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU DERE ÜSTÜNE KURULMUŞTUR”

İnönü stadının zeminiyle ilgili söylenildiği gibi bir sıkıntı yoktur.. Ona bakarsanız Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadının arazisi dere üstündedir ve 17 metre kazıklar konularak yapılmıştır.Zaten inşaat alanında teknoloji çok fazla ilerlemiştir.Biz zeminin oldukça dibine inmeyi bile düşünüyoruz..Zeminde bir sıkıntı olsa bunu yapamayız.Radyospor
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Türk Telekom arenaz bizim olsun direkleri sizin. Gidin yalvarın başbakanınıza.
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Taraftar işi yokuşa sürecek tabi. Ne sandınız buyrun gelin oynayınmı diyelim. Gidin Olimpiyat sizi bekliyor.
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Ancak Galatasaray yönetimi bu konuya sıcak bakmamaktadır.Galatasaray kulubü başkanı Adnan Polat ile bizzat görüştüm.Sanırım taraftarlardan çekindiğinden bu işin olmasının çok zor olduğunu söyledi.Biz Beşiktaş kulubü olarak Galatasaray'dan ve devletimizden anlayış bekliyoruz. Ama bu durumu en çok yokuşa süren Galatasaray taraftarıdır.

Şöyle ol Polat,
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"küfür ettirmeyin olm kendinize gidin pasa pasa olimpiyatta oynayin iste
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"“BEŞİKTAŞ TÜRK TELEKOM ARENADA OYNAMALIDIR.”

Yeni stadın inşaatı başlamadan Beşiktaş'ın nerede oynanacağı tartışılmaya başlandı.Bununla ilgili birçok alternatif vardır.Ancak bu kadar çok yıldız futbolcusu olan Beşiktaş kulübunün Kasımpaşa stadında oynamaya mecbur edilmesi doğru değildir.Biz Beşiktaş kulubü olarak Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz .En azından hepsi olmasa önemli karşılaşmaları.Ancak Galatasaray yönetimi bu konuya sıcak bakmamaktadır.Galatasaray kulubü başkanı Adnan Polat ile bizzat görüştüm.Sanırım taraftarlardan çekindiğinden bu işin olmasının çok zor olduğunu söyledi.Biz Beşiktaş kulubü olarak Galatasaray'dan ve devletimizden anlayış bekliyoruz. Ama bu durumu en çok yokuşa süren Galatasaray taraftarıdır.

Yeter bu kısım. Kullanım hakkı bizde olduğu sürece,başka kşilerden destek alsalarda bir şey farketmez. Camianın duruşu önemli. Böyle bir şey olmaz.
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"bunlar stad falan yapamazzzz. yaptırmazlar ve başımıza kalır ben buna adım gibi eminim bizden fazla borçları var ayrıca kime hangi parayla stad yaptırıyor bunlar ???? istemiyoruz olimpiyata sektirsinler
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"bunların iyice g.tü kalktı.kimsiniz lan siz arena da oynamalıymışlar.gidin kendinize başka çöplük bulun
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Mail bombardimina devam edelim. Klüpten bu konu hakkinda bir aciklama gelmeli artik.
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Saracoglun'da oynayin kardesim? Neden bizim stadimiza cullaniyorsunuz?
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"Bu kadar yüzsüzlük,haysiyetsizlik,şerefsizlik,adilik olamaz.Ulan hayvan herifler illa küfür mü edelim,olimpiyat stadı neyinize yetmiyor!!Kaç yıldır beklediğimiz stadı,Türkiye'nin en modern stadını hangi yüzle istiyorsunuz.Bu kadar olmaz yahu,böyle bir şeyin muhabbetinin geçmesi bile saçma olmalı.Başımızda da adam gibi bir yönetim yok çıkıp konuşsun.
 
Cevap: Fahrettin Curoğlu: "Türk Telekom Arena Stadında oynamak istiyoruz"zamanında istanbulspor maçlarını inönüde oynamaya yeltendiği sırada tribünler :

"İnönü bizimdir, direkleri sizin."Diye bağıran taraftar kimindi Fahrettin ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt