Falcao: "İspanya'da nefes aldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao: "İspanya'da nefes aldım"

BOxp1BzpaUaeipXkHm9v-A.jpg

Radamel Falcao, İspanya'da attığı gollerin sebebini, "İspanyol futbolu benim karakteristiğimle örtüşüyor, İspanya'da nefes aldım." ifadeleriyle açıkladı.

Falcao yaptığı açıklamada, “İspanyol futbolu benim karakteristiğimle örtüşüyor, İspanya'da nefes aldım. Bunun yanında benim adaptasyonuma yardımcı olan çok kaliteli oyunculara sahibiz. Teknik ekip de her şeyin iyi olması için işleri kolaylaştırdı. Bu sayede performansım beklenen seviyeye geldi."

Falcao: "Bir forvet için goller öz güven demektir, daha sakin olmanı sağlar. Aynı eforla, bağlanmışlıkla devam etmemiz gerekiyor. Daha fazla galibiyet almak için bunlara ihtiyacımız var. Kazanmanın yolu budur."

Galatasaray'da 43 maça çıkan Kolombiyalı yıldız, 20 gol ve 3 asistlik performans sergiledi.

Haberler

Tamam buna kızalım ama ben hocaya daha fazla kızıyorum

O da tarif edilen oyundan hiç birşey anlamayıp kaçanlardan işte

Adam taktik yüzünden kötü performans gösteriyormuş gibi görüneceğine sakatım deyip oynamadı işte

Başka hocanın elinde gayet de yararlı oluyormuş demek ki

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Falcao: "Bir forvet için goller öz güven demektir, daha sakin olmanı sağlar. Aynı eforla, bağlanmışlıkla devam etmemiz gerekiyor. Daha fazla galibiyet almak için bunlara ihtiyacımız var. Kazanmanın yolu budur."

Mo atsa rahatlayacak iste

Üst Alt