Falcao Müjdeyi Verdi: "İyileşiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
c7576068f33a4e2b956b800db9819883.jpg

Galatasaray'ın golcüsü Radamel Falacao, İspanya'da konuştu. Tedavisi için bu ülkede bulunan Kolombiyalı tedavisinin iyi gittiğini söyledi ve Real Madrid karşısında iyi bir sonuç almayı umduklarını söyledi.

El Chiringuito televizyonunun sorularını yanıtlayan Radamel Falcao, tedavisi süreciyle ilgili olarak "Sakatlığım iyi gidiyor. İyileşiyorum" dedi.

Madrid'in kendisini özlediği yorumu için ise, "Evet, teşekkürler" demekle yetinen Kolombiyalı oyuncu, Real Madrid maçı için de "Real Madrid büyük bir takım. Bir geçiş sürecindeler ve toparlanırlar. Biz de bu maçı bekliyoruz. İyi bir sonuç almayı umuyoruz" diye konuştu.

Ntvspor

Aradan sonra kadroda olur. Basak macinda ilk 11
Ben Başakşehir maçında en az 60 dakika oynayacağını tahmin ediyorum. O maçta Andone yeter bize Falcao gol atmasa da olur. Ama asıl maçı evimizdeki Brugge maçı. O maçta patlama yapması lazım. Brugge'yi evimizde yendik yendik. Berabere dahi kalırsak Şampiyonlar Ligi gurubunda sonuncu oluruz.

Ben Başakşehir maçında en az 60 dakika oynayacağını tahmin ediyorum. O maçta Andone yeter bize Falcao gol atmasa da olur. Ama asıl maçı evimizdeki Brugge maçı. O maçta patlama yapması lazım. Brugge'yi evimizde yendik yendik. Berabere dahi kalırsak Şampiyonlar Ligi gurubunda sonuncu oluruz.
yani hoca dedi ki milli aradan sonra olabilir. Falcao da ilk defa aciklama yapti.

Bu kadar bekledik madem iyileşiyor tamamen hazır olmadan oynamasın bi sakatlığı daha bu taraftar kaldırmaz söver

Üst Alt