Falcao, Rayo Vallecano'da! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao, Rayo Vallecano'da!

Hoca ve ekibini belki de her fırsatta eleştiren ekipten biriyim ama bu şeref yoksunu herif için üzülmeye değmez. Antrenman falan ayrı bir olay senin verebileceğin maximum bir miktar var sakatlanmasını geçtim herif kaleciyle karşı karşıya kaç kere topu kaleciye pas verdi.
Şu pozisyonun aynısında gitti hemen beni değiştirin dedi, takım doktoru atlattı hatırlatırım. Yüzünde birşey yok oynamak istemiyorum hareketiydi o.

Bunun hakkında düşüncrm geldi istediğini bulmadı üzerine de pandemi girince hiç sallamadı. Şovmen şerefsizin teki. Şuan İspanya'da tatil yörelerine yakın tarftar tribünde çabalıyor, yarın öbür gün ortam bizdekine dönsün buradaki falcao olur.
Monaco dönemi sonrası istenmeyen adam olduktan sonraki falcao neyse bizde de aynısını yaşayan oydu.
Belki parasal sıkıntılar vardı ondan oynamadı belli canı istemedi ama karaktersiz heriftir gözümde.

Sahada ayağını kırsa üzülmem o derece kılım buna.

İşte böyle olunca taraftar ister istemez bizim teknik ekibi, sağlık ekibi sorguluyor. Adam birden at gibi oldu. Sakatlanmiyor. Kimse sakat numarası yapıyordu demesin. Sakatlığını doktorlar teşhis ediyor zaten. Bizde adamı bu şekilde kullanabilsek şu anda as forvetimizdi.

Bizde de böyle golleri var mı- var?

ee? adam oynamak istemiyodu bizde ya da sağlık ekibimiz kötü iyileşmedi bi türlü

Üst Alt