Falcao: "Sakatlığımdan dolayı Kolombiya Milli Takımı’na gitmek benim için iyi olmazdı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao: "Sakatlığımdan dolayı Kolombiya Milli Takımı’na gitmek benim için iyi olmazdı"

Ünlü Gazeteci Martin Liberman ile röpörtaj yapan Radamel Falcao River Plate iddialarını yanıtladı.

Radamel Falcao:
”River Plate’e transfer olur muyum bilmiyorum şu an Galatasaray ile sözleşmem var.”

"Sol bacağımda bir kas sakatlığı vardı, iyi durumda değildim ve bu yüzden Kolombiya Milli Takımı’na gitmek benim için iyi olmazdı. Sakatlığım daha da kötüleşebilirdi.

Penaltılarda penaltı atan oyuncunun konsantrasyonunu bozman için taktikler vardır. Bana da daha önce yapıldı. Sadece karşındaki kaleci değil, taraftarlar da uygular. Önemli olan iyi konsantre olmaktır."

Krallar gibi yasiyor herif ya birakip gider mi.

Zamaninda febenin rvp kazigina benziyor dedigimde burada karsi cikanlar vardi. En az onun kdr karaktersiz.

5 mac oyna 15 mac sakatlan nusrette gez. Guzel hayat

Krallar gibi yasiyor herif ya birakip gider mi.

Zamaninda febenin rvp kazigina benziyor dedigimde burada karsi cikanlar vardi. En az onun kdr karaktersiz.

5 mac oyna 15 mac sakatlan nusrette gez. Guzel hayat
van Persie, FB formasiyla yine 3 sezonda 87 maca cikip 36 gol atmis onra ragmen.

Falcao da 2 sezonda 40 maca cikip 20 gol atmis, gol ortalamasi kotu sayilmaz ama 2 sezonda 40 mac cok az. Bu sene hic sakatlanmadan bir sezon gecirecegini varsayarsak bile zamaninda cok elestiri alan van Persie bile daha fazla maca cikmis.

Gitmesi icin hic bir neden yok.

Bizde adam günlük sporunu yapiyor, sakatlaninca da bol bol gezmeye gidiyor ve bunun icin bizden yillik 5 Milyon € aliyor. Böyle bir hayati baska nerede yasayacak.

18-07-2021:
Galatasaray bugün yapılan antrenmana Radamel Falcao’nun, sakatlığı sebebiyle katılmadığını açıkladı.

Bogaz kenarinda yemek yedikten sonra yine sakatlanmis aslan parcasi, hic sasirtmaz bizi. Evde televizyon izlerken bir anda sol ust adalesi atar, bazen balkonda otururken bilegi burkulur. Bu boyle biri iste, FALCAO!

Üst Alt