Falcao'nun Annesi: "Oğlum yüzde yüzü ile Galatasaray'da, gerisi spekülasyon" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao'nun Annesi: "Oğlum yüzde yüzü ile Galatasaray'da, gerisi spekülasyon"

radamel-falcao-garcia-galatasaray-2020_19d2gtoww8wwf138dd7u4olw1w.jpg
Radamel Falcao'nun annesi Carmenza Zarate, yıldız oyuncuyla ilgili çıkan transfer haberleriyle alakalı konuştu​
Galatasaray'ın geçen sezon başında Fransa Ligue 1 ekibi Monaco'dan transfer ettiği Radamel Falcao, sarı - kırmızılı forma altında bekleneni bir türlü veremedi.​

Anne Falcao ne dedi?

Geldiği günden beri sakatlıklarla boğuşan yıldız isim Radamel Falcao'nun annesi Carmenza Zarate, Kolombiya'da oğluyla ilgili olarak şunları söyledi.​
"Falcao çok saygılı bir insandır. İyi işlere imza atmak için Galatasaray'da bulunuyor. Gerisi tanrının ellerinde... Millionarios, River Plate ya da Amerika Birleşik Devletleri'ne gideceğiyle ilgili şuan bir gelişme yok.​
Gerçek şu ki oğlum Radamel yüzde yüzü ile Türkiye'de ve Galatasaray'da. Gerisi spekülasyon"​

images

Carmenza Teyze : Radamel çok iyi bir çocuktur sakat kaldığı dönemde boş durmayın daha yaşınız genç dedim beni kırmadı ve çocuk yaptı oğlumu çok seviyorum Galatasaray onun evi bize çok iyi davranan Rizeli başkana da selamlarımı gönderiyorum ...

Yenge küçükken bu çocuğun ağzına dilenci mi tükürdü ne bu hal.
Adam topal numarası yapıp milyonları götürüyor.

Gscimbom mobil

Üst Alt