Falcao'nun, Çaykur Rizespor Maçında Oynaması Zor Görünüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao'nun, Çaykur Rizespor Maçında Oynaması Zor Görünüyor

İlk yarıyı kapattı diyebiliriz.Bu saatten sonra gelse ne olacak maç eksiği güç toplama derken aralık olacak zaten.Şuan için sezonun hayalkırıklığında lider konumda.

İlk geldiğinde Monaco'dan kalan bir sakatlığı olduğunu tahmin ediyordum. Tamamen iyileşmeden de sahaya sürülmesini doğru bulmadım fakat bu kadar uzun sürecek ne oldu bilemiyorum.

milli aradan sonra döner büyük ihtimalle sonrada bu yok para için oynamıyor yok bilmem ne için oynamıyor diyenleri tokatlamaya başlar

sogudum ben bu adamdan, cok bilmisler birde bunu DROGBA, SNEIJDER ile kiyasliyordu, bundan bize fayda yok, 10 sene önceki falcao nerde, bu nerde? ilk firsatda arabistan veya cine yollamaliyiz!

sogudum ben bu adamdan, cok bilmisler birde bunu DROGBA, SNEIJDER ile kiyasliyordu, bundan bize fayda yok, 10 sene önceki falcao nerde, bu nerde? ilk firsatda arabistan veya cine yollamaliyiz!
Cok ilginc bir milletiz. Adam daha maca cikmadi dogru durust. Oynadigi takim tarihinin en rezil oyunlarindan birini oynuyor sorumlusu kendisi degil. Her futbolcu sakat olabilir. Bi iyilessin, bi kac mac daha oynasin. Teknik kadromuz aklini basina devsirmezse kovulsun yeni teknik adam bir gelsin. Gorelim bakalim Falcao'nunda bu takima faydasi olacakmi.

Tam düzelmeden maclara cikmasin, belki bu sekilde bir iki mac daha kacirir ama geri kalan sezonu oynar, ama erken cikarsa maclara busefer belki tekrar ayni yerinden sakatlanip sezonu kapatir

tam iyileşsin, öyle gelsin aslan parçası. Biz adam gibi top oynarsak o dönene kadar Andone de atar golleri. Yeter ki biz düzelelim. Falcao'nun fark yaratacağı maçlar 22 Kasım Başakşehir maçıyla başlıyor. Rize ve Gaziantep'i bi zahmet yenelim adam gibi oynayıp.

GALATASARAY A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.

Üst Alt