Falcao'nun Eşi Lorelei Taron: "İstanbul bizim evimiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao'nun Eşi Lorelei Taron: "İstanbul bizim evimiz"

Galatasaraylı Falcao'nun eşi Lorelei Taron, instagram hesabından gelen soruları yanıtladı.​
Türkiye'yi çok sevdiğini ve Türkiye'nin harika bir ülke olduğunu söyleyen Lorelei Taron, İstanbul'da yaşamaktan mutlu olduklarını söyledi.​
LÜTFEN GİT! SORUSUNA YANIT"
Lorelei Taron, "Lütfen git!" şeklindeki soruya, "Neden? Nereye? İstanbul bizim evimiz." yanıtını verdi.​
"FALCAO HANGİ KULÜBE İMZA ATACAK?"
Lorelei Taron, Falcao hangi takıma imza atacak sorusuna eşinin Galatasaray ile sözleşmesinin devam ettiğini söyleyerek, "Falcao, Galatasaray'da." yanıtını verdi.​

Sözleşmesi boyunca ödenecek parasını almadan gitmezler.

FIFA'nın bu tarz durumlar için bir genelge yayınlaması gerekiyor.

Aynı sezon içerisinde sakatlığı ya da cezası sebebiyle 5 maçtan fazla maç kaçıran futbolcuların yıllık aldıkları maaş, takımın sezonda oynadığı maç haftası oranıyla hesaplanarak eksik ödenebilir.

Böyle bir genelge yayınla. Bak bakalım keyfi sakatlıklar oluşuyor mu? Gereksiz kırmızı kartların önüne geçersin.

Futbolcu dediğin yırtıcı olur, maskülen havası olur. Yanlış anlaşılmasın, iyidir kötüdür demiyorum sadece futbolu açısından konuşuyorum ama adamda zaten zerre bu hava kalmamış. Fotoğraflara baktığında futbolcudan daha çok gazeteciye benziyor gözlükleri ile Falcao. Futbolu artık kafada bitirmiş, hobi niyetine devam ediyor. Biz de gidip bu arkadaşa milyonları gömdük.

Futbolcu dediğin yırtıcı olur, maskülen havası olur. Yanlış anlaşılmasın, iyidir kötüdür demiyorum sadece futbolu açısından konuşuyorum ama adamda zaten zerre bu hava kalmamış. Fotoğraflara baktığında futbolcudan daha çok gazeteciye benziyor gözlükleri ile Falcao. Futbolu artık kafada bitirmiş, hobi niyetine devam ediyor. Biz de gidip bu arkadaşa milyonları gömdük.
porto ve atleticodaki döneminde yırtıcı bi kaplana benziyordu sahada. parayı bulunca karakteri ve futbolu yumuşamış belliki.

porto ve atleticodaki döneminde yırtıcı bi kaplana benziyordu sahada. parayı bulunca karakteri ve futbolu yumuşamış belliki.

Adam kazanacağını kazanmış, alacağını almış. Evlenmiş, aile babası olmuş. Öncelikleri değişmiş. Eleştirmek için demiyorum zaten, sadece durum tespiti yapıyorum. Ben Falcao'nun çok kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum, buraya da gelirken gerçekten oynamak istiyordu bence ama ne mental ne fizik olarak bu tarz bir zorlamaya müsait değil bence.

utanmiyorda, evimiz, falcao galatasarayda gibi aciklamalar yapiyor, biz dedik ama basindan dedik kokmus adamlari getirmeyin, üstelik bu adam bize monacodayken seke seke geldi, sakatdi, kendi düsen aglamaz denir buna anca!

Üst Alt