Falcao'nun Real Madrid Maçında Oynamama İhtimali Yüksek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao'nun Real Madrid Maçında Oynamama İhtimali Yüksek!

Bu taktikle oynayıp oynamaması önemli değil. Belhanda Babel Feghouli Mariano Nagatomo Selçuk ile bir bok olmaz.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Ya gecin bunlari. Adami sakat sakat oynattilar daha beter oldu.

Falcao ne yapsin? Sakat oynatmalarinin sebebi ise simarik sabirsiz taraftar iste.

Tabi canım..Şımarık taraftar yok mu şimarık taraftar..
Şurda bile taraftara laf sokmaya çalışıyorsun.

Taraftara laf sokacaksan bu çapsız yönetimi savunan taraftara laf söyleyeceksin.
Transfer dönemi polyana moduna giren taraftara laf söyleyeceksin.
Falcaoyu aldıklarında bu salak taraftaarı sustururuz deyip transferde kendini başarılı sanan çapsız yönetimleri savunan taraftara laf söyle sen..

Ama senelerdir başımızdaki beceriksizlierin bitmemesi çok normal..
Öyle biatçı taraftarımız varki yüzde yüz hatalı bir oyuncu transferinin suçunu taraftara atabiliyor.
Böyle taraftarın olduğu yerde üstüne böyle rezil bir genel kurulun olduğu bir ortamda ne beklersin ki..

Gelelim falcaoya..Bu adamın zaten sakatlık riski vardı.Ona görede sözleşme yapılmalıydı. Hiç tartışmasız futbolcu olmak dünyanın en güzel mesleği.
Bu yüklü maliyetin altına giriyorsan daha dikkatli sözleşme yapacaksın. Oyuncu bunu kabul etmiyorsa defolup gider..

ben transferini doğru bulanlardandım.Ama yanıldığımı görüyorum. Bir adam kendisini bilecek ve ona göre para isteyecek. Aldığı paraları falan haketmiyor.
ama belhanda, feg gibi adamlarda aynı..

başta dediğim gibi böyle taraftara böyle yönetici...

Üst Alt