Falcao’ya Caner Erkin Freni | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray sağlık heyeti, 3 sene önce Caner Erkin’in Beşiktaş’ta başına gelenleri yaşamaması için Kolombiyalı yıldız oyuncu Radamel Falcao'nun sahalara dönüşünde aceleci davranmıyor.

5dba7c7dae298be95a0faae1

Galatasaray'ın 1 Ekim'de oynadığı PSG maçından sonra aşil tendonunda zorlanmaya bağlı ağrı oluşan Radamel Falcao'ya aşil tendinopatisi teşhisi kondu. İspanya'daki özel doktorunda iğne olan Falcao'nun 3 hafta topa dokunması yasaktı ve bu süreçte hızlı tempoda yürüyüş bile yapmadı. Bir haftadır fizyoterapist eşliğinde çalışan Kolombiyalı golcü, yüzde yüz hazır olmadan oynatılmayacak. 3 sene önce Falcao ile benzer sakatlığı (aşil tendiniti) yaşayan Beşiktaşlı Caner Erkin, tam iyileşmeden oynadığı için tendonunu koparmış ve 7 ay sahalardan uzak kalmıştı. Caner'in başına gelenleri bilen sarı-kırmızılı yetkililer, dinlenmekten başka çaresi olmayan Falcao'ya baskı yapmıyor.

AYRI ÇALIŞMAYA DEVAM
Çaykur Rize maçının hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Falcao dün de takımdan ayrı fizyoterapist ve kondisyoner eşliğinde çalıştı. Grip olan Belhanda ise idmana katıldı.

Mümkünse Ocak ayına kadar oynamasın.
Ocak ayında Türkiye kupası maçlarında oynatır bir iki gol atar sonra da çin'e filan yollariz.
Aksi halde daha çok zarar edeceğiz.

Sadece 2 aylık zararı 10 milyon Euro hemen hemen.

5 imza parasını peşin almış diyorlar,
5 te managerlerine vermisizdir.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

d
Ocak ayında Türkiye kupası maçlarında oynatır bir iki gol atar sonra da çin'e filan yollariz.

diyorlar miyorlari gececeksin. resmi kayit var mi

d

diyorlar miyorlari gececeksin. resmi kayit var mi
Sen falcao'u nun 5 milyon kuru maaşa oynadığını,
Dünyanın en kurnaz managerlerinden mendes'in ve Ahmet bulut'un bu oyuncudan komisyon almadığını düşünmeye devam et.

Bu kadar iyi niyet bizi dibe sürüklemeye devam edecek.

Sen falcao'u nun 5 milyon kuru maaşa oynadığını,
Dünyanın en kurnaz managerlerinden mendes'in ve Ahmet bulut'un bu oyuncudan komisyon almadığını düşünmeye devam et.

Bu kadar iyi niyet bizi dibe sürüklemeye devam edecek.

bunu dedigimi nerden cikardin? imza parasi ile alakalaydi. mendezin raioladan sonra en manyak menajer oldugunu herkes bilir

Caner'in başına gelenleri bilen sarı-kırmızılı yetkililer, dinlenmekten başka çaresi olmayan Falcao'ya baskı yapmıyor.

Yalana bak. Daha geçen hafta rezil oynayıp, kaleye bir şut atabildiğimiz maçtan sonra hocanın yamaklarından biri çıkıp kendisinin da oynamak istemesi lazım gibi şeyler zırvalamadı mı sanki?

Samalama AAK

Üst Alt