Fantasy Premier League - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fantasy Premier League

SSS-den göremedim birazda üşendim puanlama nasıl yapılıyor özet geçebilecek var mı arkadaşlar ?

Puanlama şu şekilde:

For playing up to 60 minutes (1)
For playing 60 minutes or more (2)
For each goal scored by a goalkeeper or defender (6)
For each goal scored by a midfielder (5)
For each goal scored by a forward (4)
For each goal assist (3)
For a clean sheet by a goalkeeper or defender (4)
For a clean sheet by a midfielder (1)
For every 3 shot saves by a goalkeeper (1)
For each penalty save (5)
For each penalty miss (-2)
Bonus points for the best players in a match (1-3)
For every 2 goals conceded by a goalkeeper or defender (-1)
For each yellow card (-1)
For each red card (-3)
For each own goal (-2)

Puanlama şu şekilde:

For playing up to 60 minutes (1)
For playing 60 minutes or more (2)
For each goal scored by a goalkeeper or defender (6)
For each goal scored by a midfielder (5)
For each goal scored by a forward (4)
For each goal assist (3)
For a clean sheet by a goalkeeper or defender (4)
For a clean sheet by a midfielder (1)
For every 3 shot saves by a goalkeeper (1)
For each penalty save (5)
For each penalty miss (-2)
Bonus points for the best players in a match (1-3)
For every 2 goals conceded by a goalkeeper or defender (-1)
For each yellow card (-1)
For each red card (-3)
For each own goal (-2)
Teşekkürler

tesisati kurdum
ama transferlerin bitimine yakin yapmamak sorumsuzca olacagindan 1 hafta fln brainstorm yapacagim

tesisati kurdum
ama transferlerin bitimine yakin yapmamak sorumsuzca olacagindan 1 hafta fln brainstorm yapacagim

Hoşgeldin heis.

arS26P.jpg

Zournamouth FC ile sahalardayım.

Tam bir şampiyon ismi. :asd:

bir hevesle başlayıp kısa sürede bırakılan şeylerin zirvesi. Ne yazık ki maksimum 3.haftada unutuyorum,bırakıyorum.

Bu yüzden artık hiç başlamamaya karar verdim. Dünya Kupası kısa olduğundan bakmıştım biraz.

bir hevesle başlayıp kısa sürede bırakılan şeylerin zirvesi. Ne yazık ki maksimum 3.haftada unutuyorum,bırakıyorum.

Bu yüzden artık hiç başlamamaya karar verdim. Dünya Kupası kısa olduğundan bakmıştım biraz.

Eğer EPL takip ediyorsan haftada 10 dk buna zaman ayırman yeterli. Sezon boyu sürdüğü için öyle turnuvadaki gibi her gün güncelleme yapmak gerekmiyor. Maksat kalabalık ve eğlenceli olsun. Karar senin tabi yine de.

PC'de fazla vakit geçirmeyenler için; mobilde Premier League - Official App uygulamasını indirerek hem Premier Lig ile alakalı haberlere ve istatistiklere hem de oyuna erişebilirsiniz. Kadronuzu ayarlamayı unutuyorsanız dert etmeyin. Deadline öncesi bildirim gönderip sizi uyarıyor. Bu bakımdan da gayet kullanışlı.

Evet evet, sıkıntı yok. Lig 10 Ağustos'ta başlıyor. O tarihe kadar sınırsız oyuncu değiştirme hakkına sahibiz. Malum transferler de gerçekleşecek daha. 10 Ağustos'tan sonra her hafta 1 ücretsiz transfer hakkımız var. Sonrasında her transfer -4 puan. İsteyenler bir hafta hiç transfer yapmayıp bir sonraki hafta 2 transfer yapabilir eksi puan yemeden. Transfer haklarımız bir sonraki haftaya devrediyor yani. Ayrıca ligin iki yarısında da birer wildcard hakkımız var. Genel bir bilgi geçeyim dedim bu sorudan hareketle :D

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu olay sadece 2 hafta için geçerliymiş galiba. 3 hafta transfer yapmazsak 3 free transfer hakkımız olmuyormuş yani..

Üst Alt