Fargo | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fargo

FXin 2014'ün ses getirecek diğer dizilerinden olan Fargo ise Coen kardeşlerin 90'lı yıllara damgasını vurmuş bol ödüllü filmi Fargonun televizyon uyarlaması. Yine Coen kardeşlerin dahil olduğu bir dizi olacak Fargo, filmden etkilenmiş bir dizi olacak ancak filmin tamamen aynısı olmayacak. Senaryosu Noah Hawley (Bones) tarafından yazılacak olan dizinin yapımcılığını Coen kardeşler üstlenecek. Filmde Frances McDormand tarafından canlandırılan hamile memur Marge Gunderson karakteri dizide yer almayacak. Dizide yer alacak oyuncular ise şu şekilde: Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Martin Freeman (Lester Nygaard), Colin Hanks (Gus Grimly) ve Allison Tolman (Molly Solverson).

Dizinin hikayesi oyuncu ve görüntü kalitesi iyi bir sonraki bölümü merak ediyorsun dizi 2006 yılında Minesota da gerçekleşmiş olaylardan yapılmış ben çok beğendim.

Şimdi bitirdim
Lorne Malvoyu oynayan abimiz döktürmüş.Genel olarak güzel kurgulanmış bir diziydi oyuncular ve müzik de şahane ve benim en çok sevdiğim fondaki soğuk ve karı iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
Merak ettiğim dizi devam edecek mi bilen varsa cvp pls?

Şimdi bitirdim
Lorne Malvoyu oynayan abimiz döktürmüş.Genel olarak güzel kurgulanmış bir diziydi oyuncular ve müzik de şahane ve benim en çok sevdiğim fondaki soğuk ve karı iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
Merak ettiğim dizi devam edecek mi bilen varsa cvp pls?

Edecek. Bu sefer hikaye 1979'da gececekmis.

Müthiş bir dizi , bakalım 2.sezonda nasıl bir kurgu olacak ( 1979'a gideceğiz)
Bu arada 2.sezonda Kirsten Dunst oynuyor.

Üst Alt