Fargo - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fargo

option.gif

"Yes or No Reyiz"
Şükrü ERDEN sırf bu karakter yüzünden ilk sezonu aralıksız aynı gün izlediydim sonra bıraktım. Kaliteydi ilk sezon.

3.sezonun hikayesi minnesotada geçiyor ve 2010 yılından.ilk bölümdeki klima sahnesi güzeldi.vm ve nikki karakterleri harika olmuş.Kaliteyi bozmadan farklı hikayeler ve oyuncularla devam etmesi beni memnun ediyor merakla bekliyorum yeni bölümleri

3.sezonun hikayesi minnesotada geçiyor ve 2010 yılından.ilk bölümdeki klima sahnesi güzeldi.vm ve nikki karakterleri harika olmuş.Kaliteyi bozmadan farklı hikayeler ve oyuncularla devam etmesi beni memnun ediyor merakla bekliyorum yeni bölümleri
Su anda ikinci sezondayim, iyi bir sezon ama henüz birinci sezon kadar tat vermedi, ücüncü sezon birinci sezon ile yarisir mi?

Cok begendigim dizi serisi. Son sezonu da gecitgimiz aylarda bitirdim, uzun bir aradan sonra cekilmisti. Biraz daha klasik Fargo kurgusundan uzak olsada, farkli siyahi bakis acisi ile ozel bir yer edinecektir. Amerikan tarihindeki yer-alti dunyasinin once Rus-Irlandali-Italyan ve Siyahi dominasyonunu guzel bir sekilde aktarmislar. Akilda kalacak performanslarda cabasi. Izlemenizi tavsiye ederim.

izlediğim fakat ilk sezondaki bily bob ve 2 ya da 3teki ingiliz herif haricinde ismine yaraşır bir öğe bulamadığım yapıt. ziyadesi ile monoton

Onceki serilerde oldugu gibi dominant bir karakter olmasada (baslarda bir kac aday vardi ancak cok ustune dusememis senarist) konusundaki farkli sosyolojik/siyasi yaklasim geregi gelisen hikayenin monoton olduguna katilamiyorum.

Üst Alt