Faruk Süren - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren

Bunları nerden biliyorsun diyipte benim kızda biliyor demek ayrı bir ironi konusu galiba kenancigim
Bu arada kızını allah bağışlasın sana ailene

Bu Alemin Tek Kralı

Men yersek ilk söveceğim kişi faruk süren olur yemezsek te bu mesajları okuturum sana

Bu Alemin Tek Kralı
Okuyacak bir seyim yok, cünkü Galatasaray Uefa´dan ne Faruk Süren veya aciklamalari yüzünden ceza alir, ne de Faruk Süren böyle bir durum var ise bunu engelleye bilir.
Yine de istedigini okuta bilirsin ama ceza alirsak ilk sövecegin kisinin Faruk Süren olacak olmasi ve sana o zaman bu mesajlari okuturum gibi rövansist bir tutum bile ne denli desteksiz ve bos salladigini gösteriyor.

Faruk Süren´in ceza alirsak sucu nedir? Uefa oooo Faruk Süren böyle bir aciklama yapmis, hemen Galatasaraya böyle bir ceza verelim diyen bir kurum mu, bunu mu demek istiyorsun?

Benim derdim Faruk Süren´in yaptigi aciklamalar degil, cünkü zorluklar ile ilgili bir sürü aciklamayi simdi ki yönetim de yapti, yapmaya da devam edecege benziyor. Bu camianin en basarili baskanina bunak diyerek saygisizlik yapan, okuyun arastirin deyip daha verilen cevabin yapilan saygisizlik yüzünden verildigini anlamayan, okuyup arastirin dedigi halde su an basta olan Baskanin bu konularda yaptigi aciklamalardan bile bir haber oldugu asikar olan, camia´yi ezbere biliriz deyip, Galatasarayi Uefa nezdinde zor günler bekliyor olmasinin uydurma oldugunu nereden biliyorsun, camia´yi ezbere bildigine göre ya kulüpte görevlisin ya da iceriden saglam kaynagin var, neyin nesidir acikla da bize de ferahlik olsun denmesine ragmen bu konuda tek satir aciklama yapamayan desteksiz sallayan birisin yahu, derdim bu.

Son düzenleme:
Bunları nerden biliyorsun diyipte benim kızda biliyor demek ayrı bir ironi konusu galiba kenancigim
Bu arada kızını allah bağışlasın sana ailene

Bu Alemin Tek Kralı
Amin cümlemizin evladina uzun ve saglikli ömür versin, Allah razi olsun.
Neresi Ironi yahu, ucan kusa borcumuz oldugunu, ki bu bir degimdir, böyle zor bir durumda oldugumuzu bizzat Albayrak ve Baskan acikladilar.

Okuyacak bir seyim yok, cünkü Galatasaray Uefa´dan ne Faruk Süren veya aciklamalari yüzünden ceza alir, ne de Faruk Süren böyle bir durum var ise bunu engelleye bilir.
Yine de istedigini okuta bilirsin ama ceza alirsak ilk sövecegin kisinin Faruk Süren olacak olmasi ve sana o zaman bu mesajlari okuturum gibi rövansist bir tutum bile ne denli desteksiz ve bos salladigini gösteriyor.

Faruk Süren´in ceza alirsak sucu nedir? Uefa oooo Faruk Süren böyle bir aciklama yapmis, hemen Galatasaraya böyle bir ceza verelim diyen bir kurum mu, bunu mu demek istiyorsun?

Benim derdim Faruk Süren´in yaptigi aciklamalar degil, bu camianin en basarili baskanina bunak diyerek saygisizlik yapan, okuyun arastirin deyip daha verilen cevabin yapilan saygisizlik yüzünden verildigini anlamayan, okuyup arastirin dedigi halde su an basta olan Baskanin bu konularda yaptigi aciklamalardan bile bir haber oldugu asikar olan, camia´yi ezbere biliriz deyip, Galatasarayi Uefa nezdinde zor günler bekliyor olmasinin uydurma oldugunu nereden biliyorsun, camia´yi ezbere bildigine göre ya kulüpte görevlisin ya da iceriden saglam kaynagin var, neyin nesidir acikla da bize de ferahlik olsun denmesine ragmen bu konuda tek satir aciklama yapamayan desteksiz sallayan birisin yahu, derdim bu.
Iddayi ortaya atan cevaplar bunu nerden biliyorsun diyen değil men yiyeceğimizi nerden biliyor uefa raporları bununlami okuyor

Bu Alemin Tek Kralı

Iddayi ortaya atan cevaplar bunu nerden biliyorsun diyen değil men yiyeceğimizi nerden biliyor uefa raporları bununlami okuyor

Bu Alemin Tek Kralı
Yahu Ercan anlamiyor musun, yoksa benim türkcem mi o denli zayif.
Bu adam bu camianin icinde, bu camianin belki de en agar toplarindan biri.
Bu adam kulübün icinde bulundugu durumu senden benden iyi biliyordur, bunun yaninda Uefa kulislerinde neler konusuluyor, Galatasaray´dan neler yapmasi bekleniyor bu konularda illaki bilgi sahibi oluyordur.
Daha gecen Mustafa Cengiz´in bu konuda yaptigi aciklamalar SOS veriyordu.
Burada ortaya attigi iddiayi kanitlayamayan sensin, camia´yi ezbere biliyorum dedin, bu iddialar uydurma dedin ama bunun kaynagini hala aciklamadin.

Yahu Ercan anlamiyor musun, yoksa benim türkcem mi o denli zayif.
Bu adam bu camianin icinde, bu camianin belki de en agar toplarindan biri.
Bu adam kulübün icinde bulundugu durumu senden benden iyi biliyordur, bunun yaninda Uefa kulislerinde neler konusuluyor, Galatasaray´dan neler yapmasi bekleniyor bu konularda illaki bilgi sahibi oluyordur.
Daha gecen Mustafa Cengiz´in aciklamalari bile SOS veriyordu.
Burada ortaya attigi iddiayi kanitlayamayan sensin, camia´yi ezbere biliyorum dedin, bu iddialar uydurma dedin ama bunun kaynagini hala aciklamadin.
Dur rakamlarla konuşalım belki biraz anlatabilirim
Bu yıl 1 ocak 2017 ile 1 ocak 2018 arası sportif aş nın zararı ne kadar

Bu Alemin Tek Kralı

Son düzenleme:
Bana kaç para zarar ettiğimizi söyler misin faaliyet raporunda

Bu Alemin Tek Kralı
Bu raporlardan fazla anlamam, ekonomi uzmani degilim ama eger dogru yorumluyor isem alti aylik dönem icin 117 Milyon civari.
Görünen o ki her alti ayda bir zararimiz bu seviyede, en azindan raporda görünen diger dönemlerde öyle.
Yani bir seneyi baz alirsak tahmini 235 Milyon civari zarar etmisiz.
Tekrar soruyorum, neden bunu ortaya attin, argümanin nedir bu sayilar ile?

Toplamda 144 milyon faruk süren 120 milyon eurodan bahsediyor biz uefadan geçen sezon çıktık eylül başı tekrar oturduk masaya 30 milyon euro zarar demişiz en fazla tabi buda faruk sürenin söylediği birşey
30 milyon euro 141 milyona tekabül ediyor arada 3 ml var bundan sonra yüzde 400 sermaye arttırımın n diaye satışının bir kısmı yeni sponsor anlaşmam var
Faruk süren faaliyet raporu ortada iken neye dayanarak konuşuluyor bunu

Bu Alemin Tek Kralı

Toplamda 144 milyon faruk süren 120 milyon eurodan bahsediyor biz uefadan geçen sezon çıktık eylül başı tekrar oturduk masaya 30 milyon euro zarar demişiz en fazla tabi buda faruk sürenin söylediği birşey
30 milyon euro 141 milyona tekabül ediyor arada 3 ml var bundan sonra yüzde 400 sermaye arttırımın n diaye satışının bir kısmı yeni sponsor anlaşmam var
Faruk süren faaliyet raporu ortada iken neye dayanarak konuşuluyor bunu

Bu Alemin Tek Kralı
Tekrar altini ciziyorum, bu zarar alti aylik dönem icin.

Faruk süren atladığı konu şu total zararın yıllarca süren gelen zararın hiç denetim yapılmadığını sanması
Avrupadan men yedik eksi 65 ml euro 3 yıl için sağlayamadık diye
Onun ertesi bütçe kısıtlaması geldi oda 65 'di galiba ondan ceza almadık
Eylülde 30 ml euro zarar edebilirsin demiş oda tutuyor muhtemelen
120 milyon euroyu nerden uydurdu çok merak ettim

Bu Alemin Tek Kralı

Eee ilk altı 6 3 ml olması lazım olmasa bile 200 yüz küsur yapar 120 milyon euro 550 yapar

Bu Alemin Tek Kralı
Ben o miktarin nereden oldugunu cevaplayamam, belki temlikler vardir isin icinde yada bizi bekleyen bir sonraki zararin miktari olabilir, bilmiyorum, disardan bir sey söylemek güc ama Faruk Sürenin bir sey uydurdugunu düsünmüyorum, simdi ki yönetimin yaptigi aciklamalar zaten bir cok sorun oldugunu gösteriyor. Bu rapora göre ise biz verildigi söylenen sinirin cok üzerindeyiz.

Son düzenleme:
Ben o miktarin nereden oldugunu cevaplayamam, belki temlikler vardir isin icinde yada bizi bekleyen bir sonraki zararin miktari olabilir, bilmiyorum, disardan bir sey söylemek güc ama Faruk Sürenin bir sey uydurdugunu düsünmüyorum, simdi ki yönetimin yaptigi aciklamalar zaten bir cok sorun oldugunu gösteriyor. Bu rapora göre ise biz verildigi söylenen sinirin cok üzerindeyiz.

Işin özü transfer yapmadan geçtiğimiz ocak ayı ve sonrası kalıyor yaza kadar kalan bölüm eylülde oturduk uefa ile 6 ayda ki zarar 30 milyon euroyu karşılamıyor

Bu Alemin Tek Kralı

Işin özü transfer yapmadan geçtiğimiz ocak ayı ve sonrası kalıyor yaza kadar kalan bölüm eylülde oturduk uefa ile 6 ayda ki zarar 30 milyon euroyu karşılamıyor

Bu Alemin Tek Kralı
Uefa böyle limitleri alti aylik koymaz, bir senelik koydugunu bile düsünmüyorum, cünkü adaletsiz olur.
Bir sene belki biraz daha fazla yatirim yaptigin icin bu siniri gecersin ama bunun geri dönüs potansiyeli vardir ve bu geri dönüs bir sene sonra olur ise dengelemis olursun.
Hangi zaman dilimi baz aliniyor bilmiyorum ama bir sene olacagini sanmiyorum, muhtemelen minimum üc senedir.
Bu kulübün Faruk Sürenin aciklamalarindan daha büyük sorunlari var, bunu zaten Faruk Süren disinda su an görevde olan yönetim bir cok kez dile getirdi.

Son düzenleme:
Uefa böyle limitleri alti aylik koymaz, bir senelik koydugunu bile düsünmüyorum, cünkü adaletsiz olur.
Bir sene belki biraz daha fazla yatirim yaptigin icin bu siniri gecersin ama bunun geri dönüs potansiyeli vardir ve bu geri dönüs bir sene sonra olur ise dengelemis olursun.
Hangi zaman dilimi baz aliniyor bilmiyorum ama bir sene olacagini sanmiyorum, muhtemelen minimum üc senedir.
Minimum yok herşey ortada gecek sezon maaş bütçesi vardı orayı kayıpsız geçtik doğrumu
Ondan önce ceza yedik
Bu yılda 30 demişler görülene göre oyuncu satisi alışı dengeliyor bunuda artı sermaye arttirimi
Biliyorsun riva parasını kes olarak kabul etmiyordu uefa bizde sermaye arttırımında kullandık

Bu Alemin Tek Kralı

Üst Alt