Fas Medyası: "Belhanda Al İttihad ile 9 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fas Medyası: "Belhanda Al İttihad ile 9 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı"

Kendi oyuncusuna kufur eden taraftari gorunce sizin yerinize ben utaniyorum.

Takima verdigi katki, performans elestirilebilir her futbolcu da oldugu gibi ama aralik ayinda sakatliktan 10 gun once donup takima yardim etmek isteyen, Fatih hocanin tabiri ile bir gun hocam buram agriyor maca cikmak istemiyorum demedi, devre arasinda da gidecekti ama Fatih hoca sezon sonuna kadar kalmasini istedigi icin kaldi, sezon sonu 9m kazandirip gidecek ve hala saygisizlik yapiyorsun, bir degil iki degil, yazik.
Her mac rakibi ile ugrasan, kirmizi karta yakin olan, kufur eden, kavga cikaran benim icin HainogluHain dir. Kac kere sacma sapan islerden dolayi takimi yanliz birakti HAİNLİK yapti. Degil 9 mio 2 lira bile getirse raziyim bu tarihi kaziktan

Kandırmayın Galatasaray taraftarını!
Buna akıllı hiç biri 9 milyon vermez.
Savunucuları için yeni bahane hazır ama: adamı sattık, o yüzden kötü oynuyor, yoksa kral gibi oynardı.

Aaa modern 10 numara etmezmi hic 9 milyon!!

Seneye bu takimin 7-8 futbolcuya ihtiyaci olacak.

Bu yaz belhanda, feghouli, mariano, fernando satilmali ve butce olusturulmali.

Donkla, selcukla yillik 100 bin tlye bile mukavele yenilenmemeli. Sepet koluna herkes yoluna!

Ndiaye tekrar kiralanmamali. Hic gerek yok.

Onyekuru kiralanabilir.

Omer, mugdat hic gerek yok. Onlarin yaptigini altyapi oyunculari rahatlikla yapabilir. Gonderin kiraya, satin ama bos yere kadro ve para israf edilmemeli bu çöplerle.

Bu dediklerim olursa muazzam bir maas butcesi aciliyor. Bu butcenin yari fiyatina bunlarin 10 kati is yapacak adamlar bulunabilir.

Tek sorun elde etmemiz gereken bonservis geliri. Onu da 4 oyuncu satısından elde etmemiz lazim. O da arabistan yarim adasina kamp kurmak demek!! O kampi da abdurr kurmasin!

Muslera nin da maas artik inmeli. Kabul etmiyorsa o da satilabilir.

Donkla, selcukla yillik 100 bin tlye bile mukavele yenilenmemeli. Sepet koluna herkes yoluna!

Onyekuru kiralanabilir.

Omer, mugdat hic gerek yok. Onlarin yaptigini altyapi oyunculari rahatlikla yapabilir. Gonderin kiraya, satin ama bos yere kadro ve para israf edilmemeli bu çöplerle.

Bu dediklerim olursa muazzam bir maas butcesi aciliyor. Bu butcenin yari fiyatina bunlarin 10 kati is yapacak adamlar bulunabilir.

Tek sorun elde etmemiz gereken bonservis geliri. Onu da 4 oyuncu satısından elde etmemiz lazim. O da arabistan yarim adasina kamp kurmak demek!! O kampi da abdurr kurmasin!

Mariano haric bire bir ayni fikirdeyim. Maasi da oyle 3 4 milyon seviyelerinde degil. Ha daha iyisi bulunursa mutlaka satilsin ama sattigin kadar al varken bir de sag bek icin para vermeyelim.

Aynen yazin bence de bu teklifleri bulamayacagiz. 6ya falan satsak 3 bonservisten 2 de yarim sezonluk maasindan toplam 5m euro zarar. Maclarda verdigi zararlar da cabası. Muthis yonetiliyoruz.
İyi de Kara Murat:), bizzat Hoca gitmesine mani oldu; yönetimlik bir durum yok ortada. Hatta bayıla bayıla satarlardı ve çok da başarılı bir iş çıkarmış olurlardı...

Onyekuru kiralanabilir.

başkanlığa aday olursan oyum sana. Şaka bir yana, bizim yönetim bunun altından kalkamaz.

Üst Alt