Fast-Food Marka Tercihleriniz Nedir? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fast-Food Marka Tercihleriniz Nedir?

Fast-Food Marka Tercihleriniz Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    49
Üniversitede öğrenciyken ucuz diye hep Burger King’den yerdik. Şimdi en ucuz menüleri 50 liradan başlıyor vay anasını be.

Şöyle bir baktım da sanırım ben zincir fast food markalarının hiçbirini sevmiyorum. Açsam girer yerim ama keyifle bile yemiyorum hiçbirini. Ben gider en kral lahmacunu gömerim bildiğim en kral ciğerciye giderim adana gömerim ne bileyim pöç yerim ben bunlardan keyif alıyorum

Subway baya iyi ama çok pahalı oldu artık. O ilk zamanki harikalıgı da yok maalesef. Arby's çizgisini pek bozmadı ama sanki curly fries kalitesi düsüste gibi geldi geçen ay yedim. Tavukta tercihim her daim KFC'dir Popeyes'da bir gariplik var adını koyamıyorum. Yalnız Popeyes birkaç ay önce düz fried chicken sandwich diye bir ürün getirmisti brioche ekmege tursu mayonez tavuk harikaydı ama sonra özellikle tavugu asırı bozdu. KFC de benzer bir sandviç getirecek galiba bunlar hep Chick-fil-A etkileri. BK uzun süre favorimdi ama artık çok kötü her konuda McDonalds tokatlar. Adamların bir standardı var asla tadı degismiyor. Pizzacıların hepsi les gibi.

Buradan burnumda tüten Five Guys, Panda Express ve Chipotle üçlüsüne çagrı yapmak istiyorum nolur Türkiye pazarına girin. Taco Bell de gelse fena olmaz arada gideriz. Jack in the Box'a pek gerek yok. In-n-Out ve Chick-fil-A en iyileri ama onlar gelmez hayal.

Üst Alt