Fatih Altaylı Denen Zat Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı Denen Zat Hakkında

Adminim mustafa cengiz 'in illaki yapmasını isterdik sen benden iyi bilirsin ama sonuçta içerde öyle bi dinamik varki lisesiz biri liseli birine o hareketi cektirmez o ibra eden grup. Çıksın fatih altaylı dursun özbek abisine batırdınız desin bende kendisini dürüst bulayım .sonuçta zarara ugratana laf söylenmeyecek ama göz yumana beyin yok diye hakaret edilecek yok öyle dünya.
Altaylı'yı hiç sevmem de Dursun hakkında çok daha ağır konuşuyordu. Galatasaray düşmanı dedi yav daha ne desin.

Söylediğine de hak veriyorum kulübün iç dinamikleri eski başkanları disipline etmeye izin vermiyor ancak bu konuda bir devrim yapılma vakti geldi de geçiyor.

Altaylı'yı hiç sevmem de Dursun hakkında çok daha ağır konuşuyordu. Galatasaray düşmanı dedi yav daha ne desin.

Söylediğine de hak veriyorum kulübün iç dinamikleri eski başkanları disipline etmeye izin vermiyor ancak bu konuda bir devrim yapılma vakti geldi de geçiyor.
Altaylı bence şuan liselilerin sözcülüğünü yapıyor adminim ama kötü bile olsa bizim örf geleneklerimizde bizden yaşı büyük hasta bi adama karışılmaz bu şekilde gider derdin varsa kapalı kapılar arkasında halledersin.

Yönetimden bu performansı başka olaylar karşısında da görmek isteriz. . Sene boyu hoca ile uğraşılırken sustular şimdi iğne kendilerine batırılınca gürlüyorlar. Üslup vs yanlış olabilir , tepki göstermelerini de anlarım ama tutarlı olsunlar biraz.

dedikleri doğru olsa da büyük hastalık atlatmış insana salak fln demek hoş değil. herkesin bir onuru var koskoca adama da böyle şeyler denmez.

Altaylı’yı bu kadar gündeme getirmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Yapılması gereken Hıncal Uluç gibi yok saymak.. Onun dışında gerekli ceza disiplin kurulunda görüşülebilirdi.

Mustafa Cengizle gelmediki Terim ve taraftarla geldi.

Dursunun gitmesini de ilk söyleyen benimdir zira geldiği gün dedim.

Biz taraftarız bizim adayımız olmaz, şu anki yönetim Gomis'i sattığınsan beri kulübe bin bir türlü zarar vermiştir, aksini iddia ediyorsan açıklayabilirsin.

Valla o kadar basit degil.

Dursunu gecelim zaten. O vasifsizla adnan polati bile karsilastirmam.

Gomis cok net bu yonetimin en buyuk hatasidir.

Ben ozellikle Gomisin yollanmasina, Melo nun yollanmasina, Sneijderin yollanmasina, Falko gotzun yollanmasina, stumpfun yollanmasina, mondragonun yollanmasina ilk andan itibaren itiraz etmistim taa o zamanlardan. Cunku iyi ise adam ve zam istiyorsa kesip atmaz uzlasirsin eger iyi yoneticiysen.

Nitekim zararlar ortadadir.

Ancak basariyi sadece Terime baglamak da buyuk hatadir. Cunku FT zayif yonetimle , her istedigini aldirdigi yonetimle de basarili olamaz; bkz Canaydin!!

Dursun denen adam GS i her alanda kucuk dusurdu, harun erdenay bile rezil etti, FT ye Luce nin ayagina kadar gidip Luceyi milli takima kaptirinca kös kös FT yi aldi.

Butce disiplini, uefadan cezanin ertelenmesi, surekli kar aciklanmasi bizim en son Alp Yalman da sahit oldugumuz baskan performansi, oyle degil mi?

Ve en onemli soru: Gitse kim gelecek??
Adnan ozturk, aysal, turgay kiran, duygun, dursun, ali dürüst kim? Dursunun karsisina cikacak cesareti olmayan adamlar hepsi!! Hepsi dursunun baakin secimine dur diyemeyen iktidarsiz muhteeisler benim gozumde ve benim hic birine saygim yok Mustafa baskan disinda.

Valla o kadar basit degil.

Dursunu gecelim zaten. O vasifsizla adnan polati bile karsilastirmam.

Gomis cok net bu yonetimin en buyuk hatasidir.

Ben ozellikle Gomisin yollanmasina, Melo nun yollanmasina, Sneijderin yollanmasina, Falko gotzun yollanmasina, stumpfun yollanmasina, mondragonun yollanmasina ilk andan itibaren itiraz etmistim taa o zamanlardan. Cunku iyi ise adam ve zam istiyorsa kesip atmaz uzlasirsin eger iyi yoneticiysen.

Nitekim zararlar ortadadir.

Ancak basariyi sadece Terime baglamak da buyuk hatadir. Cunku FT zayif yonetimle , her istedigini aldirdigi yonetimle de basarili olamaz; bkz Canaydin!!

Dursun denen adam GS i her alanda kucuk dusurdu, harun erdenay bile rezil etti, FT ye Luce nin ayagina kadar gidip Luceyi milli takima kaptirinca kös kös FT yi aldi.

Butce disiplini, uefadan cezanin ertelenmesi, surekli kar aciklanmasi bizim en son Alp Yalman da sahit oldugumuz baskan performansi, oyle degil mi?

Ve en onemli soru: Gitse kim gelecek??
Adnan ozturk, aysal, turgay kiran, duygun, dursun, ali dürüst kim? Dursunun karsisina cikacak cesareti olmayan adamlar hepsi!! Hepsi dursunun baakin secimine dur diyemeyen iktidarsiz muhteeisler benim gozumde ve benim hic birine saygim yok Mustafa baskan disinda.
Aday çıkar. İyi olur kötü olur ona direkt bir şey diyemem.

Ancak bu yönetimle gitmez, Mayısta da her türlü giderler.

bu fatih denen ZAT bi ara belhandayı da sövüyodu o ara fena saydırmıstım ama bugünkü olayda tarafım yok cengiz de handaya terbiyesizlik yapmıstır.

Aday çıkar. İyi olur kötü olur ona direkt bir şey diyemem.

Ancak bu yönetimle gitmez, Mayısta da her türlü giderler.

Bu aynen stumpftan gomisin yollanmasina kadar olan itirazim gibi. Sahada 1-2 hata uzerine iyi adamin yollanmasina nasil karsiysam bu yonetimin de gitmesine karsiyim ayni sebepten.

Gomisten daha iyi adam bulabilirdin ama bulamadin. Ayni sekile Falko dan da, Mondragondan da. Iyi adamlardi daha iyisini bulmak cok kolay degildi.

Bundan iyisini de bulamayiz seneye, benden soylemesi.

MC yönetimi başından beri böyleydi, biz farkedemedik Dursun'un yerine geldiler diye.

Her yerdr Dursun 3 senede 147 m euro zarar ettirdi dedi, disiplin soruşturması bile açılmadı, samimi değilsiniz.

Üst Alt