Fatih Altaylı Denen Zat Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı Denen Zat Hakkında

Cok Degisik bir tip bu Fatih altayli

Mustafa cengiz Ve yönetimini yerden yere vuruyor hakaretler savuruyor neredeyse Ama her hafta ali durust ve Abdurrahim Albayrak’la etiler de bi araya geliyorlar

Nasil bir düzen bu anlamadim

Üniversiteye ilk girdiğimde hemen ultraslana üye oldum kendileriyle bir iki sene takıldım.Ev Abdi ipekciye yakindi neredeyse tüm basket maçlarına bedava gittim.EL ve lig fark etmeden.Bazen elimize bir kombine verirlerdi öyle girerdik bazen de güvenliğe kafa sallayarak.Savunma da biz bağırıyoruz hak ediyoruzdu.

Sonra büyüdüm bıraktım böyle serseri cahillik akan ortamlari maç öncesi veya sonrası muhabbetler falan tam 80 IQ muhabbetleri.

Fatih Altaylı'nın üslubu sert ama her dediği dogru.Hem başkan hem ua hakkında tek yanlış laf yok.

Bilancolarla oynayarak suni kar açıklamak ile iyi yöneticilik olmuyor biz de bunları ekonomiyi düzeltiyor saniyoruz.

Haklı

Dursun göz göre göre 150 MİLYON EURO zarara uğrattı

Soruşturma açıldı mı
Disipline verildi mi
Çıkıp ne gibi yolsuzluklar yaptığı açıklandı mı?

Hayır.

Türkiyede yönetimler senede yapilan zarari kendi cebinden ödemeli kanunu ciksa, hic dogru dürüz zarar yaparlarmi? Ve hic aday olan olur mu o zaman? Belki o zaman artik yüksek bütceler ve yasli cilek transferleri biter ve artik daha cok genc oyunculara yöneliriz lig olarak.

Türkiyede yönetimler senede yapilan zarari kendi cebinden ödemeli kanunu ciksa, hic dogru dürüz zarar yaparlarmi? Ve hic aday olan olur mu o zaman? Belki o zaman artik yüksek bütceler ve yasli cilek transferleri biter ve artik daha cok genc oyunculara yöneliriz lig olarak.
Ahmet Ağaoğlu o konuda şöyle bir şey yapmış, kulüp eğer %10 üzerinde zarar ederse cebinden ödeyeceğinin taahhüdünü vermiş hatta tüzüğü buna göre değiştirdiğini falan yazmışlar.

Bu zor ama Dursunun yaptığı çok fenaydı, her kulüp yüksek sözleşmelerden çıkarken kendisi çıkmadı, "Galatasaray indirim istemez."dedi. Üstüne Tolga, Serdar ve son transfer dönemi verilen paralar da faciaydı.

Toplam borcumuz zaten 250 m euro falan, 150si Dursunun 3 senesinden geliyor.

Fatih ALTAYLI'ya saniyesinde diklenenler aylardir TRANSFER YAPAMIYOR

Elimizdeki mevcut kör-topal-sakat orta sahalarin kiralik oldugunu 3 yasindaki cocuk bile biliyordu.

Nerede bu orta sahalar?

Fatih ALTAYLI'nin pesini birakin.

Mustafa Cengiz e laf edenlere 1 sorum var : Adayiniz kim?

Siz Mustafa baskana kurban olun. Dursun 1 donem daha kalsa 3 buyukler arasinda ekonomik acidan en kotu bizdik su an ve samp sayisi 20 idi.

Mustafa Cengiz e laf edenlere 1 sorum var : Adayiniz kim?

Siz Mustafa baskana kurban olun. Dursun 1 donem daha kalsa 3 buyukler arasinda ekonomik acidan en kotu bizdik su an ve samp sayisi 20 idi.
Mustafa Cengizle gelmediki Terim ve taraftarla geldi.

Dursunun gitmesini de ilk söyleyen benimdir zira geldiği gün dedim.

Biz taraftarız bizim adayımız olmaz, şu anki yönetim Gomis'i sattığınsan beri kulübe bin bir türlü zarar vermiştir, aksini iddia ediyorsan açıklayabilirsin.

Kesinlikle sorumlular lakin başkan disiplin soruşturması açtırabilirdi çünkü ahbap çavuş ilişkisine göre ibra ediyor kongre üyeleri.
Adminim mustafa cengiz 'in illaki yapmasını isterdik sen benden iyi bilirsin ama sonuçta içerde öyle bi dinamik varki lisesiz biri liseli birine o hareketi cektirmez o ibra eden grup. Çıksın fatih altaylı dursun özbek abisine batırdınız desin bende kendisini dürüst bulayım .sonuçta zarara ugratana laf söylenmeyecek ama göz yumana beyin yok diye hakaret edilecek yok öyle dünya.

Üst Alt