Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Dursun Özbek siyasi istek doğrultusunda aday oldu"

Hukuk eğilip bükülmedi. İdari ibrasızlığın hukuka aykırı olduğunu zaten tüm hukukçular söylüyor. Mustafa Cengiz idari ibrasızlık almasına rağmen onu tanımadı ve kulübü yönetmeye devam etti. Özbek bu gün siyasetin adayı deniyorsa ondan öncede siyasetin adayı Eşref'ti demeniz lazım gerek listesine aldığı kişilerden gerekse destek istediği kişilerden.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ondan once siyasetin adayi Belmasmis Hasan. Bakan belmas cikacak demis yazida yanlis okumadiysam.

Iktidarin baskanlari direkt atadigini kabul edelim artik. Ne zmn basladi bilmiyorum, Adnan doneminden itibaren olabilir veya duygun doneminden itibaren.

Erden Timur'un açıklamasını paylaştılar burada evet propagandası olarak bir şey yoktu.

Açıklamasını okudun mu? Yoksa sadece başlığa falan bakıp Evet propagandası yapmış mı dedin? Açıklamasında ortak akıl ve anayasa gibi konularda uzlaşı kültürüyle yapılmasından bahsediyor.

Hukuk eğilip bükülmedi. İdari ibrasızlığın hukuka aykırı olduğunu zaten tüm hukukçular söylüyor. Mustafa Cengiz idari ibrasızlık almasına rağmen onu tanımadı ve kulübü yönetmeye devam etti. Özbek bu gün siyasetin adayı deniyorsa ondan öncede siyasetin adayı Eşref'ti demeniz lazım gerek listesine aldığı kişilerden gerekse destek istediği kişilerden.

Hukuk eğilip bükülmedi mi? Tedbirin istinafta geri konulması başlı başına garabet ama neyse. Kaldı ki açılan davanın ana gerekçesi genel kurulda usulsüzlük olduğu iddiası. Halihazırda verdiğiniz örnekler de aynı şey değil.

Eşref Hamamcıoğlu: "Seçimde siyaset etkisi var. Dursun Özbek adaylığını açıklamadan önce Ankara'da bir takım temaslarda bulunduğunu ve destek aldığını ifade etti."
Ülkemizde projeleri olmayan,icraat yapamayacak olan insanların seçtiği en kolay yol bu oldu artık.Direkt fetöcü,ocu,bucu,şucu ve şuradan destek alıyor gibi suçlamalarla karşı tarafla uğraşırlar sadece çünkü kendilerinin bir icraatları yoktur.Seçimin diğer tarafı projeleriyle, lansmanlarıyla ve oluşturulan geniş,güçlü ekibiyle Eşref başkanın sinirlerini bozmuş belli ki.

Son düzenleme:
Hukuk eğilip bükülmedi mi? Tedbirin istinafta geri konulması başlı başına garabet ama neyse. Kaldı ki açılan davanın ana gerekçesi genel kurulda usulsüzlük olduğu iddiası. Hala hazırda verdiğiniz örnekler de aynı şey değil.
Yanlış biliyorsun açılan dava usülsüzlük değil sadece ayrıca kanuna aykırılık orada garip olan sonuçun çok çabuk çıkmasıydı.

Açıklamasını okudun mu? Yoksa sadece başlığa falan bakıp Evet propagandası yapmış mı dedin? Açıklamasında ortak akıl ve anayasa gibi konularda uzlaşı kültürüyle yapılmasından bahsediyor.

Evet okudum. Evet propogandası amacıyla yapılan bir toplantıya katılıp aslında ben hayır diyorum dediğini düşünecek kadar saf değilsindir heralde. Önemli olan o toplantıya katılmış olması. Adam ekmeği kesilmesin diye dansözlük yapmış işte. Bu tiplerin Galatasaray'ı yönetmesi içinize siniyorsa eyvallah.

İlla saf tutucam adamcı olucam diye(camianın ve ülkenin kronik sorunu) diye ana akım medyada izlenip dinlenicek tek adama üstüne üstlük iyi bir Gsli olan F.Altaylıya saydırmak komik. Daha 1 ay olmadı Erden'in yönetimde olduğu kesin değilken Dursuna saydırıyordunuz ne çabuk saf değiştiriyorsunuz. Önceki seçimden ders çıkarmamış kimse.

Evet okudum. Evet propogandası amacıyla yapılan bir toplantıya katılıp aslında ben hayır diyorum dediğini düşünecek kadar saf değilsindir heralde. Önemli olan o toplantıya katılmış olması. Adam ekmeği kesilmesin diye dansözlük yapmış işte. Bu tiplerin Galatasaray'ı yönetmesi içinize siniyorsa eyvallah.
Bunu dediğin adamın devletle işlerini, devletten aldığı ihaleleri haksız yere aldığı imar artışlarına örnek verir misin? Adam davet edilmiş ve katılmış açıklamasında da evet propagandası yok uzlaşı, birlik, beraberlik mesajları var. Eğer yukarda söylediğim şeylerden birini yapmışsa o zaman demek ki ben yanlışım ben o tarz bir işini görmedim.

“Bunların bu kulübü yönetmesi mümkün değil ama hiç değilse bağımsızlığımızı koruruz. Aç yatarız ama onurlu dururuz. Batıya açılan penceremizi açık tutarız”

hadiya.jpg

Bu kafayla amatöre kadar düşeriz.
Iktitada ufaktsn baglantisi olmayan adam atiyorsunuz o da 10 bin kisi icinde 50 tanedir 48 tanesi de 97 yaşında falandır.

Kalan 2 kisiye de parasi yok diye kılıf bulunur. Sonuç. Dursun tekrar baskan adayı

Eşref'in başkan olacağı kesinken rakipler bize gülecek demiş Altaylı. Eşrefçi değil hatta tam karşısında adam. Hal böyleyken yazdıklarına kulak vermek yerine sen habertürkte çalışıyorsun kim sana bunu yazdırıyor falan mı yazmak lazım üstat
"Bana göre ikisini toplasan tek bir aday bile etmiyor ama ne yazık ki, durum bu"

Bak Altaylı'da durum tespitinde bulunmuş ama yapacak bir şey yok diyor renktaş

Buradaki çoğu insanda durumun farkında ama aday yok

Mevcut adayların içinde en iyisini seçmeye çalışıyor insanlar

O yüzden çok da takılmamak lazım

Yalnızca işini düzgün yapmaya odaklansınlar

Bizde takipçisi olalım

Üst Alt