Fatih Altaylı: "Dursun Özbek tefecilik yapmıştır!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Dursun Özbek tefecilik yapmıştır!"

Dursun Özbek Galatasaray'ı değil kendisini düşünen bir godoş. Buna oy verenlerin bile ihraç edilmesi lazım. Galatasaray üzerinden rant sağlayan kim varsa Allah belasını versin.

Dursun Özbek Galatasaray'ı değil kendisini düşünen bir godoş. Buna oy verenlerin bile ihraç edilmesi lazım. Galatasaray üzerinden rant sağlayan kim varsa Allah belasını versin.

siyasi meseleler de var bu işin içinde..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim hezimeti sonrası telefonlaaradığı Dursun Özbek'e; "Geçmiş olsun" dediği ve "Başlattığınız projelerinizi tamamlamak için ilk seçimde yeniden aday olmalısınız" diyerek tavsiyede de bulunduğu öğrenildi

Genel Kurullarda verdiği sözleri alıp sözleşmeye çevireceksin önce. Tek kelime fazlalık olmayacak itiraz edemesin diye. Videoları da hazırlayacaksın.
Sonra kürsüye çıkıp şunu diyeceksin: "Dursun Bey bunlar verdiğiniz sözlerin sözleşme hali. İmzalıyor musunuz yoksa yalan mı söylediniz?"

İnsanların gözüne gözüne sokacaksın durumu. İbra etmeye gelenleri ne kadar etkiler bilmiyorum ama ibra için kalkan her el tarihe not düşülür o saatten sonra.

siyasi meseleler de var bu işin içinde..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim hezimeti sonrası telefonlaaradığı Dursun Özbek'e; "Geçmiş olsun" dediği ve "Başlattığınız projelerinizi tamamlamak için ilk seçimde yeniden aday olmalısınız" diyerek tavsiyede de bulunduğu öğrenildi

Valla çok da umurlarında olacağını zannetmiyorum. Sonuçta kulübün mevcut başkanı da temaslarda bulunuyor. Bürokrasi bilen de bir adam gördüğüm kadarıyla. Aleyhimize tavır almazlar. Ayrıca Galatasaray dinamikleri itibariyle siyasetten en az etkilenen kurum bana kalırsa.

Daha durun ne pislikler çıkacak ortaya. Hain herif.

En büyüklerini de Riva olayından bekliyorum.

sent via GSC

Riva olayından patlayacağız orası kesin..

Ama dursun ilk postlarına bakıyorum da şimdi linç edenler, o zaman alkış tutmuş..
Evet maalesef.

Hadi neyse o zamanlar daha yeniydi kimse tanımıyordu falan ama daha geçen yaz 2-3 transfer yaptı diye yere göğe sığdıramayanlar "oooh büyük başkan" çeken gereksizler vardı.

Bir kaç transfer ile tav olan herşeyi unutan taraftara daha ağır laf ederdim de neyse değmez.

sent via GSC

Kulubu borc batagina sürükleyen adnan polat,unal aysal ve dursun özbek'in üyelikten cikarilmasi gerek

Yaptiklari zarari karsilasinlar diyecegim de imkansiz

Valla çok da umurlarında olacağını zannetmiyorum. Sonuçta kulübün mevcut başkanı da temaslarda bulunuyor. Bürokrasi bilen de bir adam gördüğüm kadarıyla. Aleyhimize tavır almazlar. Ayrıca Galatasaray dinamikleri itibariyle siyasetten en az etkilenen kurum bana kalırsa.

Mustafa Cengiz muhalif veya apolitik biri değil ki.Aksine Dursun'dan bile daha çok iç içe denebilir.Bizim kulüp siyasetten etkileniyor zaten bu şu konjonktürde kötü bir şey de değil.

Mustafa Cengiz muhalif veya apolitik biri değil ki.Aksine Dursun'dan bile daha çok iç içe denebilir.Bizim kulüp siyasetten etkileniyor zaten bu şu konjonktürde kötü bir şey de değil.

Zaten Türkiye gerçekleri bunlar. Mesela Abdürrahim Albayrak'ı yönetici olarak getirmek bile sportif olduğu kadar siyasi bir hamle bana göre. Biat edilmese dahi aranın soğuk olmaması kulüp çıkarları için önemli. Kabul etmek istemesek de böyle bu işler.

Üst Alt