Fatih Altaylı: "Ultraslan; artık tarikat liderleri ile takılan, karanlık tiplerin yanında gezen bir garip oluşum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Ultraslan; artık tarikat liderleri ile takılan, karanlık tiplerin yanında gezen bir garip oluşum"

1039817170.jpg

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray yönetimine 'Ultraslan grubunu kulübün başına bela ettikleri' gerekçesiyle tepki gösterdi. Altaylı, "Galatasaray yönetimi bu grubu şımartmaktan vazgeçinceye kadar Galatasaray Kulübü ve yönetimi ile tüm bağlarımı koparıyorum. Her türlü desteğimi çekiyorum" dedi.

Fatih Altaylı, Habertürk'te "AYM'nin kararı" başlığıyla yayımlanan yazısında "Galatasaray yönetimi giderek Ultraslan denilen gruba daha da yakınlaşıyor. Niyedir bilinmez. Ultraslan dediğin ilk yıllardaki kaliteli taraftar grubu olsa sorun değil ama artık tarikat liderleri ile takılan, karanlık tiplerin yanında gezen bir garip oluşum haline geldi Ultraslan dediğin şey" ifadesini kullandı.

Altaylı şöyle devam etti:

"En azından yöneticileri öyle. Siz bunları kulübün başına bela ederseniz, yarın da sizin başınıza bela olurlar. Bunlara herkes gereğinden fazla yüz verdi. Önce Özhan Canaydın, sonra diğerleri. Kulübün tepesine çıkartan Dursun Özbek oldu. Ama sonra Özbek’i paçavraya çeviren de aynı grup oldu. Şimdi de Cengiz yönetimi tepeye çıkan bu grup ya da güruhu kafalarına ettiriyor. Yönetim bu durumu düzeltinceye ve Galatasaray yönetimi kulübe hiçbir katkısı olmadan kulüpten rant elde eden bu grubu şımartmaktan vazgeçinceye kadar Galatasaray Kulübü ve yönetimi ile tüm bağlarımı koparıyorum. Her türlü desteğimi çekiyorum. Fare dağa küsmüş diyebilirsiniz. Ama bundan sonra başınıza geleceklerden ötürü fareye kızmak yok tamam mı."

Sputnik

Liderleri öyle evet. Doğru demiş ama ultraslan ile bağlantısı yok bu liderlerin kurduğu bağlantılar.

Ama kendisi bağısını koparması kadar olumlu yan etkisi olamaz herhalde bu durumun.

sucukcular tarikatıda kurabilirler. mafya bozuntularıyla takıla takıla kendilerini mayfa sanmaya başlayan bir oluşum

Ultraslan'ın yönetici tayfasından ben de haz etmem doğrudur. Garip garip tiplerin yanında görüntüleri çıkıyor insanın canı sıkılıyor. Ultraslan'a üye herkes bunlar gibidir diyemem lakin Şebo mudur Sebo mudur işte kimdir necidir bilmiyorum.

Her türlü başarıya rağmen kulübe köstek olan liselileri hedef alma Fatih.. Liselilerin en nefret ettikleri grup ve güç Ultraaslan'dır.. Bir takım şampiyonluğa giderken yönetimi devirmeye çalıştılar bunuda başarıp mahkeme kararıyla yönetimin kurtuldu daha geçen sezon.. Bunları yapan Galatasaraylı olabilir mi .. Bunlar Galatasaray'ın sırtına yapışmış sülüklerdir.. Sen bunları hedef alma bunları es geç sonra algı yapıp millete yedir Fatih.. Neymiş Özhan Canaydın'dan başlamış bu grup yüceltmeye sonra devam etmiş vs.. Özhan Canaydın Galatasaray'ın en kötü döneminde gelmiş..Adam stresten ömrünü tükete tükete vefat etmiştir.. Bu kulüpte çoğunun efsane olarak gördüğü Faruk Süren AIG ile yaptığı anlaşma yüzünden Galatasaray'ın ekonomik olarak belini kırmış Galatasaray'ı 7-8 sene fetret devrine sokmuştur.. Canaydın döneminden bu güne en kötü günde beğenirsiniz beğenmezsiniz bu adamlar vardı..Liseliler Galatasaray'ı halka açan bütün grup oluşumlardan nefret eder.. Bunlar öyle hainlerdir ki Galatasaray Uefa kupasını aldıklarında Fatih Terim faktörü yüzünden sevinmemiş adamlardır.. Bu sene Fener'e mali olarak yüzbinlerce dolar para aktaran , Galatasaray kulübünü kendi tapulu malı sanıp Galatasaray taraftarını aşağılan yavşakları sen hiç eleştirme Fatih..

Ultraslan üyesi değilim ama sonuna kadar destek veriyorum..Bu liseliler bu camiayı sömürene kadar durmayacak.. İnşallah gün gelir bunlar it yerine bile konmaz bu camiada..

Son düzenleme:
Ultraslan tribün lideri Sebahattin şirinin katıldığı bir toplantıdan görüntü. Adamın o toplantıya katılmasına hiçbir şey diyemem ama oraya Galatasarayın en büyük taraftar oluşumu olan Ultraslan tribün lideri olarak gitmek çok yanlış. Ultraslan Alparslan abinin gittiği yoldan gitmiyor şuan. Atatürkçü oluşum Ultraslanın içinde olsa da ben şimdiki büyüklerinde olmadığını düşünüyorum Screenshot_20190801-164555.png

Ultraslan konusunda sabaha kadar tartışabiliriz. Doğruları, yanlışları vs vs...

Ama bu konuda güzel olan bir şey var.

Fatih Altaylı'nın Galatasaray ile olan bağını kopardığını söylemesi.

Güle güle Fatih.

Sorarlarsa zaten bizden değildin...

Üst Alt