Fatih Altaylı: "Yuto Nagatomo keşke Nagazaki'de ölseydi!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Yuto Nagatomo keşke Nagazaki'de ölseydi!"

ayarı yok bu adamın ya tamam bizde kızgınız sinirliyiz de saçma sapan oyun yüzünden bir insana ölsün demek ahmaklık, aptallık.

Yok tabi Avrupa Amerika'ya göre

Irkçılığı seviyesine göre ayırıyorsanız yok tabi. Ama bir Türk futbolcuya gidip ''keşke Ankara tren garı patlamasında ölseydin'' demeyip elin Japon'una bu lafı ediyorsan ya aşırı ırkçısın ya da insanlıktan nasibini almamışsın demektir. Bence bu seviye de ikisinin karması olmuş. Ki herkesin ağzından bu kadar vicdansızlık okunmasa da fikir itibariyle Türk sporunda ırkçılığın sanıldığından çok daha yoğun bir yer kapladığına inanıyorum. Tek farkımız İtalyan-İspanyol faşistlerinin aksine bunu hep bir ağızdan dışarı vuracak kadar konuda kirli bir geçmişimiz olmamasına bağlıyorum. Ama ülkece gidişatımız 30-40 yıl sonra çok farklı bir yerde olmayacağımızı düşündürüyor.

İkiyüzlü taraftar ornegi forum icin de gecerli. Belhandaya soverken alkis tutuyodunuz burda ben dedim size, yakinda ali sami yene kadar gider bu şahıs. Böyle adamlara prim vermeyin zaten medya elinin altında...

Üst Alt