GSC Haber - Fatih Altaylı'dan Turgay Kıran'a Sert Laf: "Galatasaray'ın düşmana ihtiyacı yok, o da içinde" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fatih Altaylı'dan Turgay Kıran'a Sert Laf: "Galatasaray'ın düşmana ihtiyacı yok, o da içinde"

Futbol demişken, Galatasaray’da olan biteni ibretle izliyorum.

Ve görüyorum ki, Galatasaraylılar varken, Galatasaray’ın başka düşmana ihtiyacı yok.

Galatasaray Spor Kulübü, Dursun Özbek riyasetinde oldukça başarılı bir yönetim sergiliyor.

Geçmiş başkanlığı döneminde kıyasıya eleştirdiğim Özbek bu kez geçmişin hatalarından ders almış bir şekilde şahane bir başkanlık yapıyor.

En büyük destekçisi ise hiç kuşkusuz Erden Timur.

Transferi, futbol takımını, Florya ve Kemerburgaz projelerini başarıyla yönetiyor.

Her şey yolunda görünüyor.

Parlak isimlerden oluşan takım, Icardi gibi yıldızlar sayesinde genç kuşakları da Galatasaray taraftarı yapıyor.

Bu yüzden de geçen seneden beri rakip başkanların hedefi Erden Timur.

Erden Timur ile yatıp, Erden Timur ile kalkıyor, Erden Timur’u hedef haline getiriyor, Erden Timur’un ticari işlerini bozmak için bile çaba gösteriyorlar.

Rakiplerin bu istemesi ve yapmaya çalışması da son derece normal.

Anormal gibi görünen ise aynı şeyi Galatasaray içinden birilerin de yapıyor olması.

Hayatı boyunca Galatasaray’a zerre faydası olmamış ve Galatasaraylılığı sadece bir PR aracı olarak kullananlar, şimdi durduk yere Erden Timur’a yönelik bir iç saldırı başlattılar.

Sanki rakip başkandan talimat almışçasına Erden Timur’u karalıyor, Galatasaray’dan uzaklaştırmak için çaba gösteriyorlar.

Ancak ben bu duruma hiç ama hiç şaşırmıyorum.

Galatasaray bunu geçmişte de yaşadı.

Takımın 4 kez üst üste Türkiye ve ardından Avrupa Şampiyonu olup, üzerine bir de Real Madrid’in elinden Süper Kupa’yı almasından sonra dönemin yönetimine karşı Galatasaray içinden büyük bir saldırı başladı.

İnan Kıraç’ın öncülüğünde başlatılan bu saldırı ile Galatasaray Başkanı Faruk Süren’in iş hayatı baltalandı, şirketleri zor duruma düşürüldü ve Başkanlıktan istifa ettirildi.

Şimdi de aynısı yapılmaya çalışılıyor.

Eleştiri her zaman herkesin hakkıdır.

Ama kulübün müthiş bir ivme ile ilerlediği bu dönemde bunu durdurmak için rakiplerle işbirliği yapmak ihanettir.

Galatasaray’a bu kötülüğü bir kez daha yapmaya kalkışanlar Galatasaray’ın dostu değildir.

Kulüp üyesi olarak kalmayı hak etmedikleri açıktır.

Fatih Altaylı

O işler artık o kadar kolay değil. Kafatasçı okullu mevzusu artık müzelik bir konudur. Mevcut yönetim bitirse kendi kendini bitirir diye düşünüyorum.

Kulüp dinamiklerine Fatih Altaylı kadar hakim başka biri yoktur; kimseye gebeliği olmadığından da düşünce ve tespitlerini açıkça söylemekten çekinmez...

Zaman zaman başkan ve yöneticilere karşı sürekli olumsuz konuşuyor diye kızdığım da olmuştur. Ancak zaman her defasında kendisini haklı çıkarmış; berbat edecek dediği adam kulübü dibe batırmış, kaçacak dediği kaçmıştır vs vs vs...

Kulüpte aktif görev almasa da Fatih Altaylı' nın varlığı önemlidir; onun işlevini görecek başka kimse yok maalesef...

Turgay Kıran'ın yaptığının adı tam olarak ihanet. Hele o twitterda yaptığı kişisel şeylerle ET'ye vurma çabaları çok acınası ve utançvericiydi.

Futbolkolikte tromso faciasını izledim elenmişiz bu turgay yönetici ve yüzünde hafif tebessüm,video sonunda da taraftarlar ergun gürsoyla atışırken turgayın sırıtmasından yakınıyo

Tromseye elenip gülen adam,manudan 4 puan alıp üzülen adamı eleştiriyor

Turgay Demir & Tahir Kıran Kombosu ad soyada sahip birinden beklenen açıklamalar

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt