Fatih Hoca'nın Belhanda Sevgisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Hoca'nın Belhanda Sevgisi

Hoca en ufak hatada bazı oyuncuların biletini kesiyor yada belli bir süre oynatmıyor. Fakat iş Belhanda'ya gelince neden aynı kuralı uygulamıyor.

Bu adam geldiğinden beri top oynamıyor, azıcık iyi oynadığı maç bir elin parmağını geçmez. Daha sonra derbilerde gördüğü kırmızı kart, Trabzon maçında taçtan yedirdiği gol hani şu yerden kalmamış yatmıştı. Son fener derbisi yaptığı mallıklar, takımın yarısı bunun yüzünden ceza yedi, daha sayılmayan bir ton rezillikler. Unutmadan bir de taraftara küfür etmişti.

Fakat bu adam hala maçları oynayabiliyor hoca açıklamalarında onu savunuyor. Hoca'nın aldığı kararları savunduğumuz oluyor ama bu Belhanda olayı soru işareti oluşturuyor.

Bir selçuk ve ömer sevgisi degildir.

Hocanın futboldan anladığının kanıtıdır, Hiç değilse oram buram ağrıyor diyip kaçan adamlardan değil Belhanda yürekli bir futbolcu, 6 haftalık sakatlıktan 4 haftada dönecek azimde bir futbolcu saçma sapan konuşuyorsunuz. Gidin sürekli maç kaçıran Fernando'ya veya yürüyerek oynayan Marianoya takılın biraz görelim adaletinizi. Belhanda hiç değilse sahada reaksiyon veriyor takımın çoğu uyku modunda takılırken.

Belhanda'nın çalışması, çaba göstermesi, emek etmesi kadroda olması gerektiğini gösteren bir davranış değildir.

Belhanda ilkokul öğrencisi değil, Fatih Terim de ilkokul öğretmeni değil! İyiysen iyisin çık oyna, kötüysen de geç kenara otur!

Hocanın futboldan anladığının kanıtıdır, Hiç değilse oram buram ağrıyor diyip kaçan adamlardan değil Belhanda yürekli bir futbolcu, 6 haftalık sakatlıktan 4 haftada dönecek azimde bir futbolcu saçma sapan konuşuyorsunuz. Gidin sürekli maç kaçıran Fernando'ya veya yürüyerek oynayan Marianoya takılın biraz görelim adaletinizi. Belhanda hiç değilse sahada reaksiyon veriyor takımın çoğu uyku modunda takılırken.

Senin mantığınla Umut Bulut'u niye küfürler savurarak gönderdik renktaş. Adam her maç oynuyordu sakatlığı filanda yoktu. Saçmalamayın demişsin ama en ağır saçmalamayı sen yapmışsın.

Oyuncu iyi oynuyorsa oynar kötü ise yollanır.

Evet tüm futbolcularımız sezon boyunca inanılmaz formdaydı ve en kötüsü Belhandaydı evet :red::red::red: , Belhandasız tüm maçlarda 5 gollü galibiyetler almıştık zaten dimi büyük komedi.

Umut Bulut'a niye küfürler savurarak gönderdik renktaş. Adam her maç oynuyordu sakatlığı filanda yoktu. Saçmalamayın demişsin ama en ağır saçmalamayı sen yapmışsın.

Oyuncu iyi oynuyorsa oynar kötü ise yollanır.
Belhanda bu sezon kötü oynadı diyorsan diyecek başka bişey yok, Belhanda kötüyse sana tüm yabancı topçular için benzer konuyu açmanı öneriyorum, Mesela Fatih Hocanın Fernando sevgisi veya Mariano sevgisi ile başlayabilirsin diğerlerini de sıralarsın.

Belhanda bu sezon kötü oynadı diyorsan diyecek başka bişey yok, Belhanda kötüyse sana tüm yabancı topçular için benzer konuyu açmanı öneriyorum, Mesela Fatih Hocanın Fernando sevgisi veya Mariano sevgisi ile başlayabilirsin diğerlerini de sıralarsın.

Mariano'nun konusuna açıp mesajlarıma okursan bu mesajı bana yazmanın gereksiz olduğu görürsün. Ezbere yorum yapmaya gerek yok.

Bir yukarı mesajımda dedim okumayı bilmeyenler mesaj yazmasın diye

Mariano'nun konusuna açıp mesajlarıma okursan bu mesajı bana yazmanın gereksiz olduğu görürsün. Ezbere yorum yapmaya gerek yok.

Bir yukarı mesajımda dedim okumayı bilmeyenler mesaj yazmasın diye
Senin mesajlarını mı takip edecem yaw bir konu açmışsın ona göre yazıyoruz, İlk baştaki mesajda kötü futboldan ziyade başka şeyler yazmışsın sonra kötü oynuyorsa falan filan gevelemişsin, madem mesele kötü futbol diğerleri içinde bu konuyu aç diyorum anlamak kolay olmalı. Tek kötü oynayan Belhandaymış gibi konu açmışsın epic fail

İlk yarının kadro tercihlerinde hata çok az.

Belki Selcuk'tan hala medet umup oyuna almasıdır ama onda da elde 0 orta saha oyuncusu vardı eli kolu bağlıydı yani
Onun yani sıra Belhandayi kullanması
Feguliye adam gibi oynarsan oynatirim mesajıyla onu adam etmesi
Ozan'i kazanması falan güzel hamlelerdi.

Senin mesajlarını mı takip edecem yaw bir konu açmışsın ona göre yazıyoruz, İlk baştaki mesajda kötü futboldan ziyade başka şeyler yazmışsın sonra kötü oynuyorsa falan filan gevelemişsin, madem mesele kötü futbol diğerleri içinde bu konuyu aç diyorum anlamak kolay olmalı. Tek kötü oynayan Belhandaymış gibi konu açmışsın epic fail

Okuman yazman yok mu Belhanda'nın kötü oyunundan bahsetsem sadece onları yazarım ben yaptığı rezillikleri yazdım. Madem mesaj mı takip edecem diyorsun o zaman tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma. Mariano, Fernando diyordun ne oldu hemen dönmüşsün. Aç bak kötü oynayan her futbolcuya yazmışımdır, ben senin gibi isim takıntılısı değilim. Ayrıca sen Belhanda kötü değil diyorsun sonra benden şu oyuncuya kötü filan dememi bekliyorsun. Epic failin kendisisin

Okuman yazman yok mu Belhanda'nın kötü oyunundan bahsetsem sadece onları yazarım ben yaptığı rezillikleri yazdım. Madem mesaj mı takip edecem diyorsun o zaman tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma. Mariano, Fernando diyordun ne oldu hemen dönmüşsün. Aç bak kötü oynayan her futbolcuya yazmışımdır, ben senin gibi isim takıntılısı değilim. Ayrıca sen Belhanda kötü değil diyorsun sonra benden şu oyuncuya kötü filan dememi bekliyorsun. Epic failin kendisisin
2 mesaj önce Umut Bulut örneği verip kötü oynayan gider diyene bak hele, Saçma sapan bir konu açmışsın ve cevap verdim banane yazdığın eski mesajlardan fail olmaya devam. Belhanda kötüyse takımdaki tüm yabancılar kötüdür nerdeyse demişim onu bile saçma sapan anlamışsın. Zamanıma yazık edemem gereğinden fazla zaman harcadım. Son cümle olarak Neyse ki Fatih hoca futbolcudan anlıyor ve bu yüzden doğruları uyguluyor.

Üst Alt