Fatih Karagümrük Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Karagümrük Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Ömer’in sağ bek oynadığı yerde yedeğe dahi bir tane altyapıdan çocuk koyamıyorsak şu altyapıya neden para harcıyoruz kapatalım gitsin. Yusuf, Ömer kadar sağ bek oynayamıyorsa yıllardır neden bizde

Bu kadroyu ve yedekleri gördükten sonra kazansak bile sezon sonu Torrent ile devam etmem. Bu zamana kadar Babeltercihi anlaşılır Avrupa kupasında kullanılacak ona hazırlar diye düşünüp mantıklıydı ama bu saatten sonra sen Ömer yerine alt yapıdan bir sağ beke şans vermiyorsan, sene sonu gidecek Babel yerine seneye elinde olacak oyunculardan Emre Kılınç, Barış Alper veya Morutan'ı kazanmaya çalışmıyorsan yine yedeğe alt yapıdan Baran Aksaka, Beknaz, Emirhan Kayar gibi gençlerden birini koymak yerine Arda'yı koyan adamla ben yola çıkmam sezon sonu güle güle.

Ben omerin sag bekte oynamasini onermedim ki , cikan dedi kodular omerin sag bekte oynayacagi di o oynayacagina Tintis oynasin dedim.
FPWgpMSXwAkgFW4

Ben omerin sag bekte oynamasini onermedim ki , cikan dedi kodular omerin sag bekte oynayacagi di o oynayacagina Tintis oynasin dedim.

tintiş iyi herif de altyapıdan biri oynayacaksa yusuf yahut selman olabilir bu sene onlar oynuyor o posyonda. tintişi a takıma alıp öbür kanatta oynatmak doğru olmaz. keşke yusuf ya da selman olsaydı hatta olmalıydı da, sanki kaybetçek bişeyimiz var.

Koduğumun yerinde kimin oynayacağı 10 senedir bir hafta önceden sızıyor, sanarsın kadroda Carlos ile Cafu falan var da vazgeçilemeyerek anında kadroya giriyor.
Ha ömer oynamış ha altyapıdan bir bebe yıllardır şu aptal zihniyet yüzünden bir tane altyapı oyuncusu yetişmedi kulüpte. Adam çekinmeden gidiyor rıdvanı koyuyor bize geldi mi her gelen ayrı şekilde aptallşıyor.

keske , semih omer gibilerine sans vermektense su bitik sezonda onlari gormek daha iyi olur ve en azindan kazanacagimiz birsey olur gencleri kazaniriz
Bitik sezonda hala gelecek sezon için oyuncu kazanmak yerine Ömer'i oynatan yada seneye sende olmayacak Babel'i oynatan Arda'yı yedeklere alan adama güven olmaz yola da çıkılmaz genelde Torrent'i savundum ama bu tercihleri çok saçma Terim'in butercihleri yüzünden istemiyordum. Umarım gelecek sezon alt yapıdan oyuncu oynatabilecek cesarette bir hocamız olur bence bu Okan da değil ama kim dersen de aklıma gelen bir isim yok.

Bitik sezonda hala gelecek sezon için oyuncu kazanmak yerine Ömer'i oynatan yada seneye sende olmayacak Babel'i oynatan Arda'yı yedeklere alan adama güven olmaz yola da çıkılmaz genelde Torrent'i savundum ama bu tercihleri çok saçma Terim'in butercihleri yüzünden istemiyordum. Umarım gelecek sezon alt yapıdan oyuncu oynatabilecek cesarette bir hocamız olur bence bu Okan da değil ama kim dersen de aklıma gelen bir isim yok.
yerinde bir tesbit

Hedefi sezonu bitirmek olan bir takımda sağbekte yokken altyapıdan birini koymak yerine ömeri sağbeke koymak dünyada eşi benzeri olmayan bir korkaklık seviyesidir hoca falan değilsin torrent. Üstüne babeli de ekliyorum bu arada.

Üst Alt