Fatih Öztürk Tercüman Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Öztürk Tercüman Oldu!

Bu adama kotu kaleci falan deniyor ama kotu kaleci olmasinin %50 nedeni laubeli olmasi ve birsey olmaz dusuncesi. Kulagi biraz cekilse Ismail'den cok daha iyi kalecilik yapar

Bu adama kotu kaleci falan deniyor ama kotu kaleci olmasinin %50 nedeni laubeli olmasi ve birsey olmaz dusuncesi. Kulagi biraz cekilse Ismail'den cok daha iyi kalecilik yapar
Ismail'den iyimi kotumu tartisilir. Gecen yil bir serbest vurusta pozisyon alisi vardi, dehsete dusmustuk hep beraber. Al birini vur otekine malesef. Ikisini toplasan Trabzon ve sikecilerin 3. kalecileri kadar etmezler.

Son düzenleme:
Ismail'den iyimi kotumu tartisilir. Gecen yil bir serbest vurusta pozisyon alisi vardi. Dehsete dusmustuk hep beraber. Al birini vur otekine malesef. Ikisini toplasan Trabzon ve sikecilerin 3. kalecileri kadar etmezler.
Iste o laubelik. Acin izleyin tekrarini, bu adam Basak macinin 2 - 2 olmasini onledi, fener macindan gol yemeden cikti. Ben daha Ismail'in yan topa ciktigini gormedim. Neredeyse 100 dakika cizgide bekliyor, oyunu olumasi tamamen SIFIR
Hatay macinin skorunu tamamen dalgasina 4 - 0 demedim. Ismail gercekten felaket bir kaleci.

Üst Alt