# Fatih Tekke - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Tekke

Cevap: # Fatih Tekke

Kişisel Başarıları

-2008 UEFA Kupası Finali'nin En İyi Oyuncusu

-2008 UEFA Süper Kupası Şampiyonluğu

-2008 UEFA Kupası Şampiyonluğu Zenit

-2008 Rusya Süper Kupası Şampiyonluğu Zenit

-2007 Rusya Ligi Şampiyonluğu Zenit

-2004-2005 sezonu Turkcell Süper Ligi gol kralı (31 gol)

-2004-2005 sezonu 31 golle istatislik olarak dunya en cok gol atan 2. Futbolcusu oldu.

-2004-2005 UEFA Gümüş Ayakkabı Ödülü

-2004 ve 2005 Türkiye Kupası Şampiyonluğu Trabzonspor

-A Millî Futbol Takımı'nın tarihindeki 500. golünü attı.

-2005 yılında Dünya'da en çok gol atan ikinci futbolcu ödülünü kazandı.

-A Millî Futbol Takımı 'nın en çok gol atan 3. futbolcusu.

Fatih Tekke

bence hakan şükür tekrar futbola başlasın nede olsa hakanın yedeğiydi hakanın yeniden futbola başlamışını bile fatihe tercih ederim

karakteri bozuk bir oyuncu, galatasray'a yakışmaz bence.

ama nonda giderse de yedek bir forvetin alınması şart olur. ama mümkünse fatih olmasın, gelcekse de bonservissiz olursa olur sadece.

Rusya Ligini sen hic seyretdin mi Gitdikce kalitelesiyor öyle kücümsedin Ligin takimlari yavas yavas avrupayada isimlerini duyurmaya basliyorlar

Bizim Lig Premier league dime Kardes

Benim Rusya ligini küçümsediğimi ima ettiğim bir kelime söyle bir daha Fatih Tekke ile ilgili mesaj yazmayacağım.Fatih Paf ligine gönderildi.Onu dedim ben.

Zenit'te forma giyememesinin sebebi yabancı sınırıydı.Onlarda yabancı oyuncu transfer etmek sınırsız,ancak ligde belirli bir kontenjan var.Fatih Tekke bu yüzden oynatılmadı.Yoksa hala iyidirde,UEFA kupası finalindeki performansını da çok beğenmiştim.

Gelirse iyi olur,iyi bir alternatif oluşturur.Yüksek bir bonservis ödenmediği sürece sıcak bakıyorum.

Zenit'te forma giyememesinin sebebi yabancı sınırıydı.Onlarda yabancı oyuncu transfer etmek sınırsız,ancak ligde belirli bir kontenjan var.Fatih Tekke bu yüzden oynatılmadı.Yoksa hala iyidirde,UEFA kupası finalindeki performansını da çok beğenmiştim.

Gelirse iyi olur,iyi bir alternatif oluşturur.Yüksek bir bonservis ödenmediği sürece sıcak bakıyorum.

Bence : 2.000.000 €'dan aşağıya gelmez....

Ben yanlis anlamisim özür ;)

Arkadasin biri franco gelmis diyor güzel espiri :D

1672__192leo-franco-gsda.jpg

Fatih Tekke varken önceliğim TEKKE dir golcülük özellikleri Barostan çok daha iyi.

TEKKE yi beğenmiyolar yaw bu adam gol kralı oduğunda siz izlemediniz mi bu adamı.Son vuruş olarak TSL de oynayan tüm oyunculardan çok daha iyi.

Bizde Dünyanın sayılı kanat oyuncuları var ama bu kanat oyuncularının ortalarına kafa vurabilen bir adam yok TEKKE gelirse bu sorunu çok çok rahat çözer.

Tekke varken Baros anca üçlünün sağında oynayabilir ordada verimli olamaz yedek klübesinde oturur...

Sisteme uymaz lafından da gına geldi.En ileride oynayacak sadece Baros mu olmalı elimizde? Nonda'nın durumu belli,teklif geldiği an gider.Özgürcan'ın durumu kamptan sonra belli olur.Bence Fatih kendine gelirse çok iyi transfer olur.Gerektiğinde çift forvette de iş yaparlar Baros'la.

Üst Alt