Fatih Terim: "2011'de VAR olsa yarı finaldeydik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "2011'de VAR olsa yarı finaldeydik"

Fatih Terim: "Ben 2011'de Galatasaray’a yeniden döndükten sonra, ilk iki senede iki şampiyonluk yaşadım. Şampiyonlar Ligi’nde güzel bir serüvenimiz oldu. Bazen düşünürüm, belki VAR olsa, o sezon yarı finale de çıkabilirdik. Kim bilir… Fenomen bir takım vardı o iki sezonda."

"Ben büyük bir Lionel Messi hayranıyım. Biliyorsunuz, bir basın toplantısında, bana sorulduğunda, daha önceki bir sözümü hatırlatmıştım. Benim için bir de Messi, iki de Messi, üç de Messi..."

"Yaptığınız espriyi hemen anlayan, sizinle aynı dili konuşan, zamanında sizinle aynı şeye sevinip, üzülen insanlarla aynı masada olmak isterim."

"Ben futbola aşığım. Tüm gün futbol izledikten sonra, gecenin bir yarısı bir televizyonda futbol maçına denk gelirsem, dünyanın en mutlu insanı oluyorum."

"Hiç değişmedim ben. Doğduğum andan itibaren beni ben yapan tüm bildiklerimle yaşantımı sürdürdüm. Ama dönüştüm, hem de çok. Bunu da sıkça söylerim. İnsanlar dönüşmekten hiç korkmamalı, hatta bunun üzerine gitmeli."

"Başarının seveni kadar, sevmeyeni de vardır. Bunu biliyorum ama bugün aynı masada bir büyükbaba ile konuşurken, onun evladının da, torununun da benimle ilgili bir şeyler anlatması, hatırasını benimle paylaşıyor olması, beni o kadar mutlu ediyor ki..."

(GQ)

Fatih Terim: "Gömleğimin renginden, yakasının duruşuna kadar... Tesadüf diye düşünmeyin. Bir de beyaz gömlek giyersem, dikkat etmesi gerekenler olabilir." (Gülerek)

Fatih Terim: "Lider, yaptığı tek hareketle çevresindeki insanları etkiler."

Fatih Terim: "Sizinle birlikte üzülen ve size sarılan insanlarla birlikte olmak her zaman kuvvet verir."

Fatih Terim: "Eskiden 'hayır, o isim şu camianın sembolü' dediğimiz kişilerin hızlı bir şekilde yer değiştirdiği bir futbol dünyasındayız. Artık gündemler çok hızlı değişirken hafızalar daha çabuk siliniyor. Ve bazı ceketler de birtakım insanlara büyük geliyor."

Fatih Terim: "İnsanlar, verdikleri kararlarla veya yaptıkları tercihlerle yaşar. Bazen öyle derin yaşarsınız ki üzüntüleri, onların gelecek mutlulukların habercisi olduğunu bilemezsiniz. O yüzden ağırdır."

(GQ)

Üst Alt