Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 31 Kişilik EURO 2016 Kadrosunu Açıkladı!

Sanki ülkeden stoper yetişiyor da Semih'in alınmasına taktınız ha

Chedjou'nun Kamerun milli takımına çağrılmasını tartışın esas

Bu adamı transfer etsek Gençlerbirliği'nde bile oynayamamış bizde mi oynayacak nerede vizyon diye mesajlar okurduk muhtemelen

Şu an nasıl çağrılmaz diyenlerin çoğu da ilk sırada kafa açmaya başlardı

Dogrudur, bence yinede cagrilsa iyi olurdu. Stoper hattimiz yetenekli, ama hem sakat, hemde tecrübesiz.

Elbette çoğu isim olmayacak ama bazı hatalı tercihlerle gideceğiz turnuvaya. Stoper tercihleri ve yedekler bence iyi seçilmemiş. 30-40 kişilik kadro açıklanıyorsa bu isimlerin yerine gerçekten en iyi 30 kişilik kadroyu beklerdim. Ayrıca Semih kepazesi ne işe yaramış Milli takımda merak ediyorum? Düğünde oynatmam Semihi.
Evleniyon mu koftehor? Dugununde Suleyman Hurmayi oynatirsin artik Semih sampiyonada yazin

Ben hala Kerim Frei'e takildim. Cocuk fena üzülmüstür hakli sekilde.

Son yillarin en büyük hakaizligi belkide. Son dönemler hep cagirmisti.

Denizli fossiline gelince: Emre Colak'i oynatmayarak cocuğun EURO sansini yokettin. Rezil adam.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Bu Semih Kaya düsmanligini anlamiyorum. Aytac´i bende secerdim, ama bu bir gercektir ki, 29 yasindaki Ersan, ve 31 yasindaki Aytac´dan 24 yasinda cok daha büyük bir tecrübeye sahip. Sonra Linnes´e ve Carole´e genc diyor insanlar, yani bende seviyorum bu arkadaslari, ama Semih ile ayni yastalar.

...................Babacan..........

..Gönül.....Aziz.......?........Caner......

...............Topal...Ozi............

..Volkan......Hakan.....Arda.....

................Cenk........

bizim stoper hattı evlere şenlik yalnız.

en güvendigim hat oguzhan-topal-hakan 3'lüsü. merkezimiz gercekten sağlam.

Üst Alt