Fatih Terim: "8'de 8 yapıp şampiyon olacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "8'de 8 yapıp şampiyon olacağız"

Beşiktaş zamanında Fener'e verdi 8 puan farktan. Trabzon da Fener'e verdi yine 8-9 puan fark vardı ilk yarı sonunda. Yani mal çok da önemli olan senin fırsatı değerlendirmen.
Hacı birisi 100 milyon dolarlık borcu kapatmak için diğeri de 17 haftada ve şikeyle kapandı.

24 puanlık dilimde adamlar 14 puan kaybetti biz 4 puan kaybettik sanırım diğerleriyle kıyaslanamaz

Fener son 4 mac 2 maglubiyet. Basak'tan kalir yani yok :d
Bakalım sikeciler verecekmi onca desteği kayirmaya rağmen
Fenerinde Basaktan pek bi farki yokki son haftada kac tane sampiyonluk verdiler O sampiyonluklari alsalar belkide bizim 1 veya 2 sampiyonluk onumuzde olacaklardi Al Basaki vur Fenere
Fener zaten geçen yılki Başak kadar iyi bir takım değil ama mesele bu da değil bu sene.

1. Fener bariz kayırılıyor.
2. Fenerin fikstürü kolay.
3. Az maç oynuyorlar.
4. Daha dinamik kadroları var.

Ben zaten Başakla ilgili yorumu ayrıca yaptım, 8 puan geride olmamıza rağmen 4 puan daha kaybedip şampiyon olduk, bu 30 yılda falan 1 yaşanır.

Hacı birisi 100 milyon dolarlık borcu kapatmak için diğeri de 17 haftada ve şikeyle kapandı.

24 puanlık dilimde adamlar 14 puan kaybetti biz 4 puan kaybettik sanırım diğerleriyle kıyaslanamaz
100 milyon dolarlık borç olayını bilmiyorum ama evet başak'ın yaptığı ekstra bir mallıktı. Tabii taraftar baskısı vs olmadığı için büyük olay olmadı üç büyüklerden birisi o şekilde şampiyonluk verseydi facia olurdu. Başak'ın son haftalara girene kadar ki formu da ekstremdi yalnız onu da söylemek lazım. 27 maçta 2 yenilgileri var sadece. Son 7 maçta 3 kere kaybediyorlar, sezonun geri kalanından daha fazla mağlubiyet almışlar.

Üst Alt