GSC Haber - Fatih Terim Adaleti! Ömer ve Hakan Kadroda Yok! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fatih Terim Adaleti! Ömer ve Hakan Kadroda Yok!

Simdi bunları itibarsızlaştıracaklar, güya milli formayı giymek istemiyorlar diye. Silah çeken biriyle aynı takım'da oynamayı istememek vatan hainliği tabii ki.

Rıdvan başlamıştı bile.Yok neymiş burası çocuk bahçesimiymiş küstüm gelmiyorum filan.Ulan ne çocuğu adama silah çektiler diyen yok,Güntekin'de evet hocam haklısınız diyor.

Töre denen it de kendi gençliğini görüyor. O yüzden Töre gibi şerefsizleri el üstünde tutuyor.

Çakma mafya bozuntusu pislikler.

Gurbetciler bundan sonra Turk milli takimini zor secer. Takim icinde dislaniyorlar. ki bunu bu forumda bile goruyorum, artist istanbullu cocuklar gubertcilere karsi bir durusu var. :)

Terim Emre B. için Gökdeniz'i sildiği gibi, şimdi de Töre için Hakan ve Ömer'in de biletini kesti.

Yazıklar olsun. Adam Bundesliga'yı sallıyor, ama önemli değil bizim Töre'miz var!

hadi ordan kulüpte cayır cayır oynayacaksin milli takıma gelince ben sakatım hocam . küçük insancıklar

Gören dicek de national pool umuz okadar genis ki, Stamlar, Nesta lar, Maldiniler varda bunlara gerek duymuyoruz, helal olsun Fatih Terim türk futbolun yüz karasi, koltuk sevdali pislik herifler

Üst Alt