Fatih Terim: "Allah aşkına bu zeminlerde bu çocuklar ne yapsın?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah aşkına bu zeminlerde bu çocuklar ne yapsın?"

terimden_buyuk_isyan_bir_allahin_kulu_yok_mu_1533936547_413.jpg

Fatih Terim, galibiyetten dolayı mutlu olduğunu söylerken, saha zemini için tepki gösterdi.

İşte Terim'in açıklamaları;

"Çok iyi bir futbol olmadı ama çok iyi bir sonuç aldık. 3 puanla başlamak önemliydi. Rakibe çok pozisyon vermeden fazla pozisyon bulmak bizi sevindiren taraf. Şunu söylemeden geçemeyeceğim: Allah aşkına bu zeminlerde bu çocuklar ne yapsın? İki taraf için söylüyorum."

Bir gün doğru olmayan sahada 'Ben bunu oynatmıyorum' diyen bir Allah'ın kulu yok mu? Dünyanın en büyük 6. ligiyiz, gelin bakın şu sahaya. Bu çok zor bir şey mi? 2018 yılındayız. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Çok üzücü. Onun için bazen yorum yapmakta da zorlanıyoruz. Saha biraz oyunu bozsa da 3 puan güzel, oyuncularımın mücadelesinden memnunum."

Hakikaten ne diye Avrupanın 6.büyük ligiyiz diyoruz ki? Direkt dünyanın en büyük 6.ligiyiz demeliyiz zira hakikat bu;

İngiltere-Almanya-İspanya-İtalya-Fransa ve biz...

Cengiz'e demis.

Terim: "Galatasaray takımının almadaki becerisi kadar satmada da becerili olmasını bekliyorum. Artık bu refleksi göstermeliyiz."

Fatih Terim : “Yok dünyanın en iyi 6. ligiyiz, yok Avrupa’nın 5. ligiyiz. Ya Allah aşkına bu sahalara gelip bakan yok mu? Ne yapsın bu çocuklar böyle bir zeminde?”

Araştırdım böyle demiş

Ekstra
Fatih Terim: "Sonuç itibariyle 3 puan güzel. Oyuncularımın mücadelesinden de memnunum. Ne olursa olsun, deplasmanda 3 puanla başlamak iyi. Hani fobi mobi vardı ya, bunu da geçtik! Mutluyum..."

Top sahada sürülmüyor, sövdüm maç boyunca. Konya, başakşehir ve ankaragücünün zeminleri kötü şu ana kadar gördüğüm.

Hakikaten ne diye Avrupanın 6.büyük ligiyiz diyoruz ki? Direkt dünyanın en büyük 6.ligiyiz demeliyiz zira hakikat bu;

İngiltere-Almanya-İspanya-İtalya-Fransa ve biz...

Madem 6. yiz yayin gelilerinde nicin ilk 5 ile aramizda ucurum var?

Sampiyon takim 7 milyon Euro toplam para aliyor sadece. Super Lig sampiyonlugu bir Belhanda bile etmiyor renkdas.

Üst Alt