Fatih Terim: "Altyapıdan çıkan oyunculara şans veren bir takımız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Altyapıdan çıkan oyunculara şans veren bir takımız"

1608064430408.png

Fatih Terim: "Türkiye Kupası her turda çok çeşitli sonuçlara rastlanan bir turnuva. Bugün tur atladığımız için memnunum. Darıca Gençlerbirliği'ni de tebrik ediyorum. İyi bir mücadele sergilediler. Başarılar diliyorum."

Fatih Terim: "Bazı genç oyuncularımız ve uzun zamandır sıkıntılı olan oyuncularımızdan bir 11 yaptık. Formayı verdiğimiz oyuncu vermemeli ancak hoş görmemiz gereken bir durumdayız. Kimi koronavirüs geçirdi, kimi sakatlıktan döndü. İstek ve arzudan memnunum."

Fatih Terim: "Bazen sonuç odaklı oynamak önemlidir. Her ne kadar iyi oyuna sonuç kadar önem versek de Türkiye Kupası'nda bazen sonuç odaklı olmak lazım. Bunun herkes için iyi bir şans olduğunu bilmek lazım. Bugün toleransla bakılacak bir gün."

Fatih Terim: "Altyapıdan çıkan oyunculara şans veren bir takımız. Bartuğ'un da oynamasını isterdim. Nasip olmadı. İnşallah bu formayı alacak ve giyecek. Bakış açımız altyapıya çok açık. "

Fatih Terim: "Tüm takımı ve tüm oyuncularımı hazır tutmak istiyorum. Sezon başından beri Emin Bayram dahil herkes oynamış oldu. Her oyuncumu kazanmak arkadaşlarımla beraber ilk hedefimiz. Belki burada taraftarımız yok ama hepsi kalbimizde. Yavaş yavaş sahanın içerisinde gurur duydukları Galatasaray’ı getireceğiz inşallah."

FreeKick

@FreeKickTR

·
4d

Fatih Terim: "Bartuğ da 1 dakika oynasın isterdim ama nasip olmadi. Bir gün bu formayı alacak ve bırakmayacak. Genç oyuncuların sayılarını artıracağız"

keko. 2005ten selam getirmiş hoca

Üst Alt