Fatih Terim: "Arda Turan için ikinci bir şans verilmesinden yanayım" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Arda Turan için ikinci bir şans verilmesinden yanayım"

Arda'ya şans verilsin tamam hoca madem öyle istiyorsun. O zaman senelik sözleşmeler yapalım. 1+1+1+1 gibi. Klüp istediği an ardayı şutlama lüksüne sahip olmalı.

Bakın adam şutlamak kolay değildir. Klübün eli güçlü olursa Arda'nın sözleşmesinde ben OK derim.

Ama 3+1 falan yapılacaksa sözleşme

Twitter da 1 organizasyon yapılsa Arda defteri kapanır muhtemelen.

net daha fazla istenir o zaman

adam taraftarı ikiye böldü kendisine tapanlar taraftar eleştirenler seyirci olarak

anında ua ile karşı organizasyon yapılır bunu da hem terimin hem de ardanın medyası büyük haber yapar iş kolaylaşır

tek umut başkanın mehmet ağar operasyonuna dur demesi yoksa geliyor

Sirf Futbolcu ardaya bakarak yorum yapmak istiyorum, adam bildin futbolu unutmus, zaten eskiden süratli bir futbolcu degildi, simdi bildin selcuk moduna girmistir, bilmem kac aydan beri futbol oynamiyor, bize sahada verecegi katki ne olabilir diye düsünüyorum hic birsey diyorum. Yani ozaman bu adama ne gerek var? Yedek külübesinde oturanlar zaten öyle aman aman adamlar degil birde bunu alirsak kalite iyice düser.

net daha fazla istenir o zaman

adam taraftarı ikiye böldü kendisine tapanlar taraftar eleştirenler seyirci olarak

anında ua ile karşı organizasyon yapılır bunu da hem terimin hem de ardanın medyası büyük haber yapar iş kolaylaşır

tek umut başkanın mehmet ağar operasyonuna dur demesi yoksa geliyor
Agar isin icinde bencede. Baskanin dur deme gibi bir pozisyonu da yok. Kulubun baskani da terim. :asd:

Bu ardayı isteme konusunda hocayı anlamaya çalışıyorum,tek mantıklı düşünce işte Galatasaray oyuncusunu satmaz vefalıdır tarzı pr olabilir gelecek türk oyuncular için ileride kariyer planlamalarında.Yoksa katkı vermesi çok zor.

09.01.2019 Mehmet Ağar:

"Arda futbolu Galatasaray'da bırakacaktır. Öyle de olacaktır. Burada başka görevler üstlenecektir. Büyük camialara transfer olanların, ileri yaşamlarında ne tür sıkıntılara girdiğini biliyoruz. İsim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum. Yanlış tercihleri ömür boyu karşılarına çıktı. Bunu izah ettim. Onu anlattım. Gayet tatlı bir konuşma geçti. Galatasaray, Arda'yı kucaklamalıdır."

Hocam bu mudur harbi sebep? :crushed:

Arda gelmeyecek ama Belhanda kalacak derlerse direk tamam derim Belhanda ya razıyım yeter ki bu mafyavari herif gelmesin.

sent via GSC

Üst Alt