Fatih Terim Ateşi Yandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Ateşi Yandı

Birak bu isleri necati, yan gelip yatip terim gelince tekrar td olurum ayaklarini ,artik bir köseye attin da gidin adam gibi ders alin. Icabinda avrupaya gidin egitim alin, sonra alt liglerde bir takim calistirip kendinize bir isim yapin. Ha bunla ugrasamam kukla olmak benim icin sorun degil diyorsan unutma Terim bir kac yil sonra zaten emekli olur o vakit ne yapacaksin?

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

"Bizim o dönem alamadığımız bazı oyuncular şimdi 50 milyon euro, 100 milyon euro değerinde."
kimmiş onlar bizim haberimiz yok.

Genç arkadaşlarımızın Okan Buruk sevgisini anlayabiliyorum ancak şampiyonluk maçında 30.dakikada çift sarıdan kırmızı gören (itiraz dahi etmeden sahadan çıkan) ve aynı hafta intere imza atan bir şahısın gelmesinden ziyade başarılı veya başarısız Fatih Terim'in gelmesini yeğlerim ki inanılmaz karşıyım geri dönmesine artık sadece okan buruk olayı ile ilişkilendirdiğimde vicdanım bana bunu söylüyor.

Genç arkadaşlarımızın Okan Buruk sevgisini anlayabiliyorum ancak şampiyonluk maçında 30.dakikada çift sarıdan kırmızı gören (itiraz dahi etmeden sahadan çıkan) ve aynı hafta intere imza atan bir şahısın gelmesinden ziyade başarılı veya başarısız Fatih Terim'in gelmesini yeğlerim ki inanılmaz karşıyım geri dönmesine artık sadece okan buruk olayı ile ilişkilendirdiğimde vicdanım bana bunu söylüyor.
O açıdan bakarsak
56ceed9e4020117c50eb1f6c

Bence bu olay yönetim zaafiyeti.
İmzadan sonra ya hiç oynatmazsın, ya da bu imzayı kabul edip gidene kadar maximum katkı alırsın.
Çek ikisini bir odaya, onlara Galatasaray'ın şimdiye kadar ne kattıklarını ve şampiyon olarak gitmeleri gerektiğini anlat.

Bence bu olay yönetim zaafiyeti.
İmzadan sonra ya hiç oynatmazsın, ya da bu imzayı kabul edip gidene kadar maximum katkı alırsın.
Çek ikisini bir odaya, onlara Galatasaray'ın şimdiye kadar ne kattıklarını ve şampiyon olarak gitmeleri gerektiğini anlat.
Katılmak ile birlikte o maçı dün gibi hatırlıyorum ve kızgınlığımın geçmesi mümkün değil, şampiyon olsak bambaşka bir noktaya gidecekti belki de Türkiye'de futbol, okan da zaten geçen gün yaptığı açıklamada özellikle benim gibi dinazor taraftarın kızgınlığının farkında olduğunu teyid etti, Fatih Terim'in dönmesine kesinlikle karşıyım ama ölüme gösterip sıtmaya razı olmak gibi bir durum benim yaşadığım.

Bu sefer gelirse eğer iyi bir kadro sözü verilirse gelir. Zaten büyük ihtimal şampiyon yapıp öyle bırakmak isteyecektir. Bence gelirse şampiyon oluruz. Yapılanlardan sonra kariyerine pozitif bir şekilde son vermek için çok hırslanacağını düşünüyorum. Hayırlısı.

O şiir bitti başka mısra gerekmez.
Fatih Terim inatla kendisi başarılı yapan sistemi yok saydı, elindeki genç enerjik kadroyu hiç oynayamayacakları bir "pas futboluna" heba etti. İleride basma, coşkulu futbol, enerjik koşan takım gibi Fatih Terim'i Fatih Terim yapan bütün futbol gerçeklerini red etti. Bu saatten sonra bize Terimin faydası olmaz.

Aslında bir anlamda Burak Elmas Terim'i kovarak Terim'i kurtarıcısı olmuştur. Yoksa şu ana kadar istifa eder yada ya da tribün tepkisiyle etmek zorunda kalırdı. Şimdi gene seveni var belli bir karizması ve değeri var. Tekrar gelirse ilk mağlubiyete olacaklar belli, o yüzden bizden lütfen uzak olsun. Takılsın toruna torbaya.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt