Fatih Terim, Balo'ya Onay Verdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
CL olmasa bende gelmez derdim ama şimdi çok da imkansız değil alacağı maaşı da düşünürse.
Gelirse taraftarda büyük bir heyecan yaratır oyunuyla Drogba'yı falan unutturur.
- Yüksek Maaş
- Güzel Taraftar ve Camia*
- CL Kozu

Balo gelebilir.

* Bu tür oyuncular full statlar da... ateşli camialar da oynamayı sever.

Gerek yok bu kadar para dökmeye. Ne yapacağı belirsiz bir adam. Sonra elimizden çıkarmaya çalışıyoruz. Alacak kulüp bulamıyoruz. Oyuncu transfer ederken satılabilecek veya başka kulüplerin verebilecekleri rakama da bakmak lazım. 5 milyon € kemiksiz verirsen emekli olana kadar kalır.
Adami belese aliyorsun umdugunu bulamazsan bile sirf ismi sayesinde 2 sene sonra minimum 10a satarsin... yillik 5 alsa yapacagin zarar 0 yani... ki tutma olasiligi daha yüksek bence, eger baloyu alma imkanimiz varsa bir dk bile düsünmeden alirdim

Adami belese aliyorsun umdugunu bulamazsan bile sirf ismi sayesinde 2 sene sonra minimum 10a satarsin... yillik 5 alsa yapacagin zarar 0 yani... ki tutma olasiligi daha yüksek bence, eger baloyu alma imkanimiz varsa bir dk bile düsünmeden alirdim

Beleşe dediğin en a 4-5 milyon € ilaveten imza parası ister. Kolay değil o iş.

——————

Bu başlığın şimdilik tahmini duyum kaynaklı olmaktan fazla edere sahip olamacağı belli ..
FT gerekli müdahaleyi yaparak bu transferin gidişatını yönlendirecektir. Orası kesin...
İnşaalah bİlgisi, tecrübesi, cesareti kadar Şansı da yaver gider de kazanan GS olur...

Okumaktan sıkılmam diyenler için detaylıca bie analiz şeyettirmeye çalıştım kendimce.. Peşin söyliim biraz uzun oldu galiba... Uzun olduğuna da bakmayın, zaten pek çok kişinin aklından geçenlerden çok farklı bişeyler de sayılmaz zaten
Gerçekten FT nin bu telli arkadaş hakında markt yada twit mwit gibi gaydurugupbak ortam yada kaynaklara istinaden kafasını işten bile kaldırmayacağını bilecek kadar neredeyse hepimiz azçok tanıyoruz çok şükür.
Eğer balo bu kadar, (yani bu kadar dediğim konu dedikodular değil Albayrağın italya da olmasında bahsediyorum) GS ın gündemine gelmişse önce neden balo ve hatta bu sıkıntı içinde 2. forvet arayışı neden sorusuna odaklanmak daha kulüp içinde yol haritalarının şekillenmesini sağlayan ciddi giden gelen oyuncu ve € trfiğinin yolda olduğunun habercisi olabilir.

Kısaca demek ki Bate ye ciddi ve akılçelen nitelikde teklifler geliyor. GS ı tatmin etmeyecek rakamlar bile olsa batenin aklını karıştıracak bizim ulaşamadığımız rakamlar da olabilir ve OLUR DA bate fırsatı kaçırmamak için kıymalı sade bana artık müsaade durumuna gelirse sıfırdan forvet bulma çabasında kalmamak için ön hazırlık falanda olabilir bu manevralar.

Şüphesiz ki balonun futbolu ve yetenekleri ve bir hamle ötesi olarak da GS asaha içindeki oyun ve skor katkısından % 90+ seviyede hemen hemen kimsenin bi sıkıntısı yok fakat, bende dahil pek çok kişinin kafasında balonun karakter sorunu üzerinden bu sıkıntılı zamanda risk alacak lükse dahip değiliz ile başlayan , ama aslında sadece kulübün yeni bir maddi zarar zincirine daha sahip olması kaynaklı bir HAKLI ENDİŞE havası var.

Bence bu konuda Albayrağın Oyuncunun Türkiye ve türk insanı hakkında bir sorunu yok, taraflar beraber çalışmaya şimdilik meyilli, maddi konularda da azçok bir yakınlaşma sağlandı gibi umut vadeden raporu gelirse;
FT in 1996 da Hagi gündeme geldiğinde karakteri tam bir muamma idi. FT bu konuda bilgi almakiçin O zamanlar bu kadar isim yapmadığı için Barcelona TD nü arayamayacağı için kendi futbol döneminden arkadaşı olan O zamanın Romanya mill takım TD ü Iordanescu yu arayıp bizzat görüşmüş, nasıl karakteri vardır antrenman oyuncu ilişkileri falan gibi sorulara Iordanecsu fazla detaya girmedenkısaca, '' sahadaki futbolunu zaten azçok bütün dünya biliyor, ama bana sahadışını soruyorsan, aile hayatı ve insan ilişkileri açısından 4 yaşındaki bir bebek masumumiyeti ve uyumu olan birisi ile çalışacaksın, fakat tek kusuru vardır Topsuz antrenmanı pek sevmez ama gönülsüzde olsa işini yapar o konuda endişe etme cevabı ile O zamanki Futbol şube sorumlusu ERgün GÜrsoy kısa zamanda bu işi bağladığı olayın bir tekrarı daha yaşanma ihtimali oluşur ve FT bugünkü kariyer bağlantılarını kullanarak medya dedikodularını değil gereklirse Mancini ilede görüşüp balo ile aralarındaki ciddi sorun hakkında birinci elden net bilgilerlebazı kararlar alarak eğrisini doğrusunu tartıp son aşamada da BİZZAT devreye girip oyuncu ile birebir son yoklama konuşması yaptığında bu endişeler de gündeme gelir.
Şayet FT balo nun bu konudaki savunma demeyelim de açıklamalarından ve VADETTİĞİ UYUMDAN EMİN OLURSA ancak bu işin olmasına onay vererek ; aynı zamanda da gomis in gidiş bileti işlemleri içinde kapıyı açabilir sanırım.
Kendi ismini ortaya koyarak , tüm sorumluluğu alarak bu kadar ağır bir riskin altına gieabilmek gerçekten büyük cesaret bence.
Melo hakkında da gelmeden evvel bazı karakter sorunları vardı. Ama bir geldi özellikle FT e afedersiniz bir pitbull sadakati ve saygısı vardı.

Tek sıkıntımız endişemiz bu kadar da değil üstelik;
Buraya kadar normal şartlarda oluşabilecek çözümü mümkün olan aksiliklerden bahsettik sadece, birde işin çözümü mümkün olamayacak seviyelere ulaşama potansiyeli taşıyan asıl büyük. AMRABAT SEDROMU riskimiz var....
Kayseri oynarken top ayağına geldiğinde rakip takımın tamamına yakınının alarma geçip defansif olanların çoğunun da durdurmak için peşine takıldığı amrabat tüm fiziki transfer şartları zorlanarak, bildiğimiz gibi kendi yıllık alacakların kesip banservisine katkıyapacalk kadar isteyerek taraftarında büyük beklentilerle geldi.... Hertürlü şartların olumlu olmasına rağmen MAYA TUTMADI HER NEDENSE..... Tüm camia afallaşıp mallaşıp çaresizlikten arkamıza yaslanıp kalakaldık...

FT nin bir kabahati var mıydı .. hayır. Hatta kayserinin vehatta bu kazığın mesebibi olarak bahsedilen Süleyman hurmanın bile kabahati yoktu, Psşikolojik destekler, kısa zamanlı tatile göndermeler, başka ülkelere gönderip geri alamalar,,,,, hiçbişey işe yaramadı.. Bir kader oyunu ile biz zararımızla, Amrabat da bir daha asla eskisi gibi olamadı Beraber yaşadık o günleri.. Bu sıkıntının yabancısı olmadığımız için her transferde böyle bir riskin varlıpğını gözardı etmemek gerek.
Sadece Amrabat mıydı; carole kötü topçumuydu sanki,riera kötü yopçu muydu... ama olmayınca olmuyo işte...

Haaaa Buna karşılık bal transferlerimiz de olmadı mı; melo, gomis, elmander........ gibi ilk aklageln dahailk senesinde ilk sesinde kariyer zirvesi yapan, şanslı olduğumuz adamlarımızda oldu. Belki balo şanslı oldukalrımızdan birisi olacak belli mi olur...

Hayırlısı olsun ama şu bıçaksırtı durumunda kurtulup düze çıkmak da, veya daha fazla sıkıntıya sebep olmakda bu seneki transfer politikamız ve bal/şanssızlık yazıturamıza bağlı gibi geliyo bana...

Bu kadar yazıyı nerden esti, nasıl yazdım bende analamdım aslına bakarsanız.. Gerçekten herkesi bi sıkıntı bastı gibi..

Bir yandan tutarsa müthiş olur diyorum, ama diğer yandan biraz dengesiz ve disiplinsiz olduğu için beklenen katkıyı sağlamazsa bayağı büyük bir kazık olacağını düşünüyorum.

Üst Alt