Fatih Terim: ''Başkanımız bunu hak etmiyor'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: ''Başkanımız bunu hak etmiyor''

Başkanımız değil sayın Terim
Başkanım olacak...
haketme konusuna gelince gerçekten bunu haketmiyor
daha beterlerine layık kendisi

Egosu yüzünden yetiştiği takıma Fatih Terim olduğu takıma ihanet etmiştir. Hala da onların yanında olduğunu üstüne basa basa söylemektedir. Çok şey var aslında söylenecekte susalım. Yaşattıklarına istinaden.

4 buyuk takim taraftarinin da sahiplenmedigi hatta cogunun yenilgiye sevindigi bir milli takim yarattilar.

Senin baskanin cok daha fazlasini hakediyor da neyse.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geçen Ersan çelik söyledi fatih terim ne zaman İtalya'ya gitti dedi o zaman kendini kaybetti diye.
Adama floryaya 4 korumayla limuzinlerle gidiyormuş kimden korkuyordu ?acaba.
Ft kendisini çok beğenmiş biri o adama hala başkanım diyor şu bir senelik dönemde öyle yedi bitirdi ki kendini kendi düşen ağlamaz.

Fatih terim gibi artık çağdışı kalmış bir adamın bir daha Galatasaraya bulaşmaması için bütün bu son olayları sevinçle izliyorum keza bunlar terim ve terim gibi çağdışı insanlardan kurtulmak için büyük şans her nekadar bize ağır maliyetler ödetselerde... uzak dur uzak dur bizden uzak dur..

Yalakalik diz boyuuu :D:D:D

Demiireninde sol yanagi ne serinlemistir bu aciklamladan sonra kendine imparator diyen adam bile eyw. Cekiyorr:what:

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

''Daha iyisi vardı da oynatmadık mı diyor ''

Yemin ediyorum bu adam bunamış. Çalhanoğlu, Toprak çağırılmıyor. Gönül rize maçında her atakta bindiriyor ne hikmetse 83. dakika da sakatlanıyor. Yaa bırakın artık. Birazcık futboldan anlayan bu numaraları yemez, yediremezler. Futbolu p*ç ettiniz.

İnsanda biraz, azcık utanma olur dün öyle diyorsan bugün böyle demeyeceksin bizden utanmıyorsun 75 milyondan da utanmıyorsun, insan birazcık ailesinden utanır.. Dün bir insanı adaletsizlikle vs suçlayıp sonra başkanımız bunu haketmiyor dersen sana verilen o ünvanları tek tek sökerler... Çıkardıkları yerden indirirler.. Son demlerini oynuyorsun bunu herkes biliyor GS'yi satıp gittin üstüne konuşmaların değiştirdin ve bittin

Terimin kayış kopmuş, geçmiş te yaptıkları bile ismini temize çıkaramaz.
Başkanın ile sana mutluluklar yalaka,paragoz, güç dostu çakma hoca.

Dün gece büyük bir şaşkınlıkla izledim basın toplantısını.

Bu adama ne oldu harbiden? Neden böyle garip bir herif oldu bu adam?

Üzülüyorum bu adamı böyle konuşurken izleyince. Harbiden yazık. Acıyorum artık..

Bu adama bisey olmadi, sizler su an ancak gercek yüzünü görebildiniz. Bu adam hep böyleydi.
Zamaninda kendi formalarini giydirdtii
DSC08294.JPG

Bir insan paraci ise, hayati boyunca paraci dir. Uefa Kupasini aldi sag olsun, güzel basari ama bi gercek var, o takim daha fazla seylere laik ti, Uefalara 5-0 yenilip giden bir takim degildi, bunu Lucescu takimin bir cogu dagilinca bile göstermisti !

Üst Alt