Fatih Terim: "Baştan sona kadar tam bir Avrupa takımı gibi oynadık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Baştan sona kadar tam bir Avrupa takımı gibi oynadık"

Ben hakemi begenmedim. 1i direk olmak uzere 2 kirmiziyi atladi. Penaltida penalti degildi. Resmen dograndik hocam. Insallah okyanusu gecip derede bogulmayiz artik. Burays kadar getirmisken lider cikmamak olmaz

yalnız hocanın hakem konusundaki iki yüzlülüğü çok fena yav

avrupada ve ligde baya farklı davranıyor

bugünkü hakem halil umuttan çok daha beterdi

Reis inanki hocayı sevdiğimden yazmıyorum.

Ota boka faul çalıp oyunu durdurmayan, oyunun akışına katkı sağlayan, topun oyunda kalma süresini artıran hakem olsun varsın 2 tane hatalı kart, 1 tane hatalı penaltı kararı versin. Aksi olduğunda cidden ekran karşısında daralıyorum, sıkılıyorum, isyan ediyorum. Hocanın övdüğü kısım oyunu oynatması, yoksa bunu da eleştirdi, hakemler performans olarak iyi değildi dedi.

Utanır mısınız bilmem ama bu takımıda Terim oynattı!

Hadi şimdi söyleyin takımı yönetimiyor bilmem ne diye ?

Ama yok siz kininizde boğulmaya devam ama size rağmen SABIR SABIR SABIR.

Genç takım kurduk koşan isteyen vazgeçmeyen.

Evet kötü maçlarımız oldu kötü de oynadık 2 yıldır ancak kimse takımın gelişimine bok atamaz.

Genç parlatmıyor bitiriyor dediğiniz kişi bakalım sene sonu kaç oyuncusuna teklif gelecek!.

FT dediği gibi siz kötü giderken herşeyi suçlarsınız ama ıyi giderken düzeldiğinde özür dilemesini bilmezsiniz.

FT düşmanları kuduruyor takım ıyi oynadı yendi diye içlerinden geçiriyorlardı rezil olsaydık da FT yi yerden yere vurayım. Ben bu forumda inşallah yeniliriz diyenler gördüm be bu forum Galatasaray forumu güya.

FT birakmali mı bırakmalı. Ama adamı yerden yere vurarak itibarsızlaştırarak değil bir Ferguson gibi veda edilmeli azıcık Tarihinize saygınız olsun be.

Gelelim maça ;

Takımı çok beğendim ama 3 farklı skoru bir türlü tutamadık şansız gol yedik. Keremi özellikle çok beğendim fiziği felan çok geliştirmiş artık kolay kolay düşmüyor yere kısa alanda çalım yeteneğini geliştirmeli sadece.

Cica çok beğendim o arayı seyretmedim neden çıktı bilmiyorum umarım sakatlanmıştır.

Feg kötüydü bana göre ama isteği beni mutlu etti.

Diagne Goller kaçırsada çok güzel duvar oldu oldukça beğendim bizi çok rahattı ileride.

Berkan dinamizmine hayranım .

Marcao Nellsson ikilisi bazen hata yapsalarda taş gibi durdular 2.golde nellssonun adına üzüldüm.

Yedlin geldiğinden beri en iyi ve yararlı perfonmans

Van Anholt oldukça stabil oynadı hata yapmadı geçiş oyununda iyidi.

Muslera kusursuzdu.

Hakeme gelince hakem ıyi maç yönetti sadece sarı kart pozisyonu yanlıştı onuda hiç bir hakem kolay kolay vermez . Penaltı doğru adamın parmak ucuna basıyor yakın çekimde belli.

TEBRİKLER Aslanlar.

Utanır mısınız bilmem ama bu takımıda Terim oynattı!

Hadi şimdi söyleyin takımı yönetimiyor bilmem ne diye ?

Ama yok siz kininizde boğulmaya devam ama size rağmen SABIR SABIR SABIR.

Genç takım kurduk koşan isteyen vazgeçmeyen.

Evet kötü maçlarımız oldu kötü de oynadık 2 yıldır ancak kimse takımın gelişimine bok atamaz.

Genç parlatmıyor bitiriyor dediğiniz kişi bakalım sene sonu kaç oyuncusuna teklif gelecek!.

FT dediği gibi siz kötü giderken herşeyi suçlarsınız ama ıyi giderken düzeldiğinde özür dilemesini bilmezsiniz.

FT düşmanları kuduruyor takım ıyi oynadı yendi diye içlerinden geçiriyorlardı rezil olsaydık da FT yi yerden yere vurayım. Ben bu forumda inşallah yeniliriz diyenler gördüm be bu forum Galatasaray forumu güya.

FT birakmali mı bırakmalı. Ama adamı yerden yere vurarak itibarsızlaştırarak değil bir Ferguson gibi veda edilmeli azıcık Tarihinize saygınız olsun be.

Gelelim maça ;

Takımı çok beğendim ama 3 farklı skoru bir türlü tutamadık şansız gol yedik. Keremi özellikle çok beğendim fiziği felan çok geliştirmiş artık kolay kolay düşmüyor yere kısa alanda çalım yeteneğini geliştirmeli sadece.

Cica çok beğendim o arayı seyretmedim neden çıktı bilmiyorum umarım sakatlanmıştır.

Feg kötüydü bana göre ama isteği beni mutlu etti.

Diagne Goller kaçırsada çok güzel duvar oldu oldukça beğendim bizi çok rahattı ileride.

Berkan dinamizmine hayranım .

Marcao Nellsson ikilisi bazen hata yapsalarda taş gibi durdular 2.golde nellssonun adına üzüldüm.

Yedlin geldiğinden beri en iyi ve yararlı perfonmans

Van Anholt oldukça stabil oynadı hata yapmadı geçiş oyununda iyidi.

Muslera kusursuzdu.

Hakeme gelince hakem ıyi maç yönetti sadece sarı kart pozisyonu yanlıştı onuda hiç bir hakem kolay kolay vermez . Penaltı doğru adamın parmak ucuna basıyor yakın çekimde belli.

TEBRİKLER Aslanlar.

boşuna yazma 1-2 gün gırgır yapıp 3. gün 4 senedir reziliz yok bilmemne fln diye kafa z.... sonra da lazio maçına 3 gün kala eywah yenildik ft varken nasıl yenelim vs. vs. forum forum olmaktan çıkarak daly.... idman yurduna dönüştü

Fatih Terim: "Avrupa'da oyundan atılmışlığım yok. Bir kere atıldım, o da İtalya'da. Onda da Türk hakem attı. Hatırlatırım size."

:asd:

"Oyunun genel hakimiyeti bizdeydi. Bu yılın en iyi geçiş oyununu oyadık. Marsilya ile oynamak kolay değil. Evlatlarımın neler yapabileceğini söylemiştim size. Bugün bunu gördüğüm için çok mutluyum. Garantiledik, namağlubuz ve lideriz"

Fatih Terim: "Taraftarlarımız bir oyuncuya tepkili olabilir ama sahaya bir şey atmak bize bir şey kazandırmaz."

Fatih Terim: "Seyircilerimizin olayından sonra hakem çok teşekkür etti. İlk yarının ardından hakem ve UEFA yetkilisi tekrar teşekkür etti."

Fatih Terim: "L. Moskova maçında kalemizde pozisyon görmeden 1-1 oldu. 2'yi de yiyecektik. 10 tane net pozisyon kaçırdık. Atsaydık, belki buraya gelmeyecekti durum. Maalesef Lazio ile kıran kırana bir maç olacak."

"Şampiyonlar Ligi grubu olduğunu söyledik, herhalde hak vermişsinizdir. İtalya'da güzel bir maç olacak, orayı da özledik. Mesela bizim garantilememiz ve namağlup lideriz."

Üst Alt