Fatih Terim: "Ben keyif aldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1522608471247.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 2-1 kazandıkları Trabzonspor karşılaşmasının ardından açıklamalar yaptı.

Sarı-Kırmızılı takımın deneyimli hocası şöyle konuştu:

"Oyuncularımı kutluyorum. Oyunun 80. dakikası hala oynamak isteyen, vakit geçirmeyen bir takımız. Çok atak yaptık. Bence çok iyi oynadık bugün. Ben keyif aldım kenarda. Belli ki oyuncularım da keyif aldı. Oyuncu değişikliği dahi düşünmedim. Çok da güzel bir gol yedik. Mariano iyi bir oyuncu. Bizim en güçlü bölgemiz Mariano ve Linnes'in olduğu sağ bek. İkisi de farklı ama çok iyi bekler. Ayrıca çok iyi profesyoneller. Mariano'dan uzun zamandır böyle bir oyun bekliyordum. İnşallah daha da iyi olacak. Herkesin ortak kanaati, fikstürümüzün zor olduğu yönünde. Neye göre, kime göre bilemiyorum ama, böyle oynadıktan sonra çok da sorun değil."

Fanatik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biz de keyif aldık hocam teşekkürler. Maç farka giderdi ama olsun 3 puan önemliydi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam çömezlerin elinde milletin agzına sakız oluyorduk önce fener macında simdi de ts macında derbilerde vurup gececegimizin mesajını herkese verdik. tşkler.

Hocaya katılıyorum fikstür yüzünden bu kadar oflamaya puflamaya gerek yok. Biraz abartılıyor çok dert ediliyor.

Şampiyon olmak istiyorsan EVINDE Trabzonu Beşiktaşı IBB yi yeneceksin bu kadar basit. Hoca da sanırım aynı benim gibi düşünüyor bu konuda.

sent via GSC

Sıkıntı yok. Evimizdeki maçları alacağız, bu da bizi şampiyon yapacak, son düzlükte deplasmanda yenilmeyiz zaten, önümüzdeki hafta oynanacak GB maçı da dahil buna.

Üst Alt