Fatih Terim: "Böyle oynamaya devam etmeyeceğiz, edersek daha çok sıkıntılar olabilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Böyle oynamaya devam etmeyeceğiz, edersek daha çok sıkıntılar olabilir"

1572204953361.png

Galatasaray teknik teknik direktörü Fatih Terim, 1-0lık Beşiktaş mağlubiyetini değerlendirdi.

Fatih Terim: “Gerek bireysel, gerek takım halinde her şeyin farkındayız. Taktik anlayışı, oyuncu tercihleri, bunların da farkındayız. Değiştirmeye de çalışacağız ama bir eşiği geçersek. Oyuncu ısrarım da bundan. Yoksa her şeyin farkındayız.”

Fatih Terim: "Değiştirmeye başladığımızda doğru yola girer miyiz, bir şeylerin başlangıcı olur mu diyoruz. Değiştirmeye başladıkça bazı şeyler düzene girer, taktiği de değiştirmeye çalışıyoruz."

Fatih Terim: "Kimseye bahane bulmuyorum, sorumluluğu alması gereken biri varken sorumluluğu alıyorum. Galatasaray gibi oynamamız için uğraşıyoruz, öyle oynamadıktan sonra ilk 10 dakika hariç ilk yarıda hakim olan, 7 bulup bir tane isabet bulamadık ama sıkıntı da yaşamadık."

Fatih Terim: "Marcao çıksa ofsayt, çıkmadıysa devam edip vurdurmaması lazım, rakip geriden gelip vuruyor ve golü yiyoruz, çeviremiyoruz da. Bir yandan çarşamba-pazar oynayınca bazı şeylere engel olamıyoruz. Mağlup olduğumuz için üzgünüm, lig devam ediyor."

Fatih Terim: "Gerek Şampiyonlar Ligi'nde gerek Süper Lig'de böyle oynamaya devam etmeyeceğiz, edersek daha çok sıkıntılar olabilir. Düşünebiliyor musunuz Şampiyonlar Ligi'nde kim çıkarsa çıksın demeyen bir Fatih Terim var. Bazı şeyleri görüyoruz ama çok şeyi paylaşamıyoruz."

Fatih Terim: "Bu bedeli biz ödüyoruz, ödemeye devam edeceğiz. Değişmesi gerekenleri değiştireceğiz. Bu değişimi herkes için söylüyorum, kimseyi dışında tutmuyorum. Galatasaraylılar olarak alışkın değiliz bu kadar süre böyle oynamaya, çok üzgünüm."

Fatih Terim: "Bazılarına da son şansları verdik. Bizimle olmayacaklar mı ocak ayına kadar olacaklar ama sonra değiştireceğiz. Bundan sonra herkes oynayacak. İstediğim taktiği hem bireysel hem de takım olarak daha iyi yapmaya çalışacağız."

Fatih Terim: "Hata yaptım, yanıldım. Umarım bundan sonra istediklerimizi yapabiliriz. Bundan sonra 17-18 yaşındaki gençlerimizi sahada görebilirsiniz."

Fatih Terim: "25-26 gün sakat ve uzak kalmasına rağmen, Lemina'dan memnun olduğumu söyleyebilirim. Memnun olmadığım oyuncunun suratına söylerim, arkadan dolanlamalardan hoşlanmam ben. Dışarıdan arkadan dolanlamalara alışık olduğumuz için..."

Farkında olmuş halin buysa vah bize.1 kişide çıkıp sormuyormu bu adama madem herşeyin farkındasın neden sürekli takımın en kötüleri mariano belhanda babel le başlıyorsun diye.Basın mensubuda yokki iyi soru soracak.

taktik anlayış derken öyle bir anlayışmı var bu takımda yan ve geri pas yeterince yapılmadımı musleraya az top attık sanırım bu maç ona kızıyor

Üst Alt