Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor" - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor"

Dursun Özbek açık açık lanet bir yönetimdi. Abdurrahim Albayrak yönetimi ise sinsiymiş. Daha acısı Fatih Terim kendisini, takımı rezil eden adamı dost olarak görüyor.

Abdurrahim Albayrak yönetimini kasıtlı yazdım. Kulübü Mustafa Cengiz değil, Abdurrahim Albayrak yönetiyor!

Dursun Özbek açık açık lanet bir yönetimdi. Abdurrahim Albayrak yönetimi ise sinsiymiş. Daha acısı Fatih Terim kendisini, takımı rezil eden adamı dost olarak görüyor.

Abdurrahim Albayrak yönetimini kasıtlı yazdım. Kulübü Mustafa Cengiz değil, Abdurrahim Albayrak yönetiyor!
şimdi anladın mı dün sabah bu konuyu neden up ladığımı.

olayları senden daha önce seziyorum ve buna göre pozisyon alıyorum. (mustafa cengiz yönetiminin puanını 5 den 3 düşürdüm)

her dransfer dönemi ayni sorunlari yasiyoruz 2-3 yildir
ft hep son haftalara dogru sert aciklamalar yapip yönetimi hedef gösteriyor
dransfer dönemi bitince de her sey normale dönüyor yine
her sey unutulup gidiyor bir sonraki dransfer dönemine kadar
malesef hemen hemen herkes balik hafizali bu konuda
sanki ilk defa böyle bir sey oluyormus gibi sasirip tepki gösterenler bile var :)))))

"haziranda suskunlugumu bozacagim" is loading...

Bence de artık bıraksın. Başkanlığa adaylığını koysun. Yaptığı en büyük eksiklik ardından gelebilecek bir tane teknik adam yetiştirememesi...

her dransfer dönemi ayni sorunlari yasiyoruz 2-3 yildir
ft hep son haftalara dogru sert aciklamalar yapip yönetimi hedef gösteriyor
dransfer dönemi bitince de her sey normale dönüyor yine
her sey unutulup gidiyor bir sonraki dransfer dönemine kadar
malesef hemen hemen herkes balik hafizali bu konuda
sanki ilk defa böyle bir sey oluyormus gibi sasirip tepki gösterenler bile var :)))))

"haziranda suskunlugumu bozacagim" is loading...
Fatih Terim in bazı takıntıları ve konsantre olamadığı zamanlardaki oyun kalitesizliğimizden son derece memnuniyetsiz bir taraftar olarak bu sene sonunda bırakıp yönetimde olması gerektiğini düşünüyorum,

Ancak bu kadar beceriksiz yönetime rağmen takımın bulunduğu noktada şüphesiz onun eseridir başka biri olsa bu yönetimle daha kötü olabilirdi, bugüne kadar yaptıkları ile zaten benim için efsaneler arasındadır, daha fazla yıpratılmamalı yaşı da ilerledi

Ayrıca bu yönetim transfer vs yapmamalı gelecekse Onyekuru gelsin yeter parayı çar çur etmesinler Apo beceremiyor bu işleri, seçim ile umarım iş bilen birileri gelirse sattığın kadar al kalkmışken güzel bir takım kurar

Takımın bu kadar kötü performans göstermesinin asıl nedeni belli oldu arkadaşlar. Bu yönetimden ben de memnun değildim ve Fatih Terim'in yönetimle arasının açık olduğunu, birbirleriyle tam anlaşamadıklarını az çok tahmin ediyordum ama olayın bu kadar vahim olduğunu dün Fatih hocanın "Çok derin bir yalnızlık hissediyorum." sözleriyle daha yeni anladım. Diğer taraftan Ultraslan denen amaçlarının ne olduğu ve kimin tarafında oldukları belirsiz bir grup da ha bire yayınladığı bildirilerle ortalığı iyice karıştırdılar. Yönetim ile teknik direktör çatışmasına bir de taraftarlar arasındaki ayrışma eklenince işler iyice sarpa sardı. Pek hayırlı görünmüyor ama yine de Allah sonumuzu hayır etsin diyelim. Galatasaray'da bu tür sorunlar asla bitmez. Ben kendimi bildim bileli bu takım böyle sorunları her daim yaşamıştır maalesef.

1. Hoca transferler hakkinda isim veryor ve yonetimden daha ciddi adimlar bekledigini soyluyor
2. UltrAslan aciklama yapiyor
3. Fatih Terim yalnizim diyor, sozum Galatasaraya kisilere degil diyor
-------------------------------------------------------------------------------
Bir ve ikinin arasinda bizim bilmedigimiz bir olay var. Ultraslanin aciklamasi bu olayla alakali, sadece Göksel Gümüşdağ ile alakali degil.

Oynattığı oyunu kimileri beğenir kimileri beğenmez, oyuncu değişiklikleri yanlıştır doğrudur. Ancak bu kulübe yaşattıklarını asla unutmam.

Seni de asla yalnız bırakmayacağım

Üst Alt