Fatih Terim Crivelli'yi İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Crivelli'yi İstiyor

Elmander mücadele gücünün yanında tekniği ve oyun görüşü gayet iyi olan özel bir oyuncuydu. Crivelli öyle bir oyuncu değil. Ha daha az gol atar ama Diagne ve Falcao'dan daha faydalı olur takıma o ayrı. Diagne - İrfan eksenli bir transfer konuşuluyorsa araya sıkıştırabilir miyiz diye düşünülmüştür.

Bende öyle biliyordum sonra Bülent Tulun açıklamalarda bulundu; ''En kolay transferim Elmander oldu, imza parası dahi istemedi hemen anlaştım'' şeklinde.
Tamam yahu imzayı atan o ama önceden görüşüp prensipte anlaşmışlar, Mayısta görüşürüz şeklinde bir durum olmuş.

Gündemde hiç olmasa alır mıydık ya da alabilir miydik bilemiyorum çünkü değerli bir oyuncuydu, önceden görüşülmese başka takımla anlaşabilirdi o süreçte.

Elmander mücadele gücünün yanında tekniği ve oyun görüşü gayet iyi olan özel bir oyuncuydu. Crivelli öyle bir oyuncu değil. Ha daha az gol atar ama Diagne ve Falcao'dan daha faydalı olur takıma o ayrı. Diagne - İrfan eksenli bir transfer konuşuluyorsa araya sıkıştırabilir miyiz diye düşünülmüştür.
Crivelli =Umut Bulut diyebilir miyiz yani?

Bir tane golcü kanat gelirse bu tarz bir eleman faydalı olabilir, yoksa şu takıma Diagne bile daha iyi gidiyor. Crivelli'yi ne istediğimiz, ne de getirebileceğimizi sanmıyorum ama aynı Zaza gibi doğru profil bir herif. Mitroglou'yla bir kere denedik tutturamadık ama bu tarz bir pasör ve top taşıyan 9 numaraya en acilinden ihtiyacımız olduğu aşikar.

Üst Alt