Fatih Terim Dünyanın 1 Numarası Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Dünyanın 1 Numarası Oldu!

Fatih terime bu paraları vermezseniz tabii ki Türkiye'ye gelmez .herseyin bir bedeli var

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz zaten dunyada ancak parayi cope atmakla birinci oluruz ki oyle de zaten. Futbolcu maaslari olsun, davalar, tazminatlar vs.

Terim bize gelirse, Aysal başkanımızı tekrar kulübe davet edelim.

Güzel tekme atıyor

Oraya kadar olan kısmına ben de katılanlardandım zamanında; bu ekabiri paketlediğine göre hazır bir planı vardır diye umarak:red:...

Lakin sonrasının tam facia olduğunu hala kabullenemeyenlerden misin?...Ülke-kulüp gerçeklerine en aykırı bir TD ü, hem de mali açıdan en kötü bir zamanda, olmadık vaadlerle işbaşına getirmedi mi, adam kendisine anlatılanların masal olduğunu farketmekle çekip gittikten sonra, yine sırf CV si fiyakalı diye getirdiği TD den çok mu memnun kaldın?...

Hep aynı mevzuları konuşmaktan en çok ben sıkıldım belki de ısrarla kaşımayın yahu, yeter!:mad:...

Aldığı paralar helali hoş olsun.
Türkiyenin en kariyerli hocası aptulla avcı gibi bedavaya çalışacak hali yok.Allah Kerim Fatih Terim.

Zehir zıkım olsun.. Haram olsun.. Ne yaptı da hakediyor bu parayı?
Milli Takımı Avrupa Sampiyonu mu yapmış? Dunya Sampiyonu mu olmuş?
Bunlar olamadı ama sistemi oturttu, sampiyonluklar yakındır diyebiliyor muyuz?
Hadi bunlardan vaz gectik, sistem var mı Turk futbolunda?

Senede 5-6 mac oynatıp dunyanın en çok para kazanan hocası olacak ne yapmış bu takıma?
Ustelik bu takım Milli Takım??
Terim e sorsan en buyuk milliyetcidir..
Geciniz beyler geciniz..

milli görev için para mı alınırmış..

topçulara gelince: "milli görev, bedava oynasın"... parator'a gelince "dükkan senin" :)

..

Son düzenleme:
Üst Alt