Fatih Terim: "Emin Bayram'a söyledim, kendisini her hatasında affedecek bir hocası, bir camiası var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoca tekmeyi yememek için 17 yaşındaki çocuktan medet umuyor.

Kaçarın yok elinde sonunda o tekmeyi yiyeceksin.
Efsane olarak anılmak varken herkes seni kötü olarak anacak

Ryan Donk olsa, hocam affedersin ama bok oynatirdin be Imparator .

Galatasaray'da Donk, sakatlığı nedeniyle maç kadrosunda yer almıyor. (beIN Sports)

Yine traftara oynamis bizimki
Hadi hayirlisi.

Hocam duruşunu hiç bozma ve bunların alayına ayar ver, biz de senin arkan da sonuna kadar dururuz. Kimsenin istemediği bir kuralı çıkarmak Türk futboluna katkı değil zarar getirir. O hırsını daha çok yansıt başta Koç olmak üzere hepsinin eline ver.

Bok gibi futbol da oynasak bu tarzı ve duruşuyla benim daha çok gönlümü kazandı Fatih hoca.

Sonuna kadar destekçisiyim.

Canim kardesim , Ryan Donk sakat olmasa, oynarmiydi sence ?

Kenarda Luyindama / Marcao / Donk gibi isimler olur, ve kendisi ben Emin Bayrama sans veriyorum deyip oynatsa cok sevinirim ama böyle zorlu bir hamle.
Pek isteyerek degil gibi ...

getirsin Kaan Isik veya Metehan Baltaci sonuna kadar arkasinda duralim.

Güzel geçirmiş. Bu sene kadro mühendisliği, takımın sakatlık konusundaki şanssızlığı ile garip bir sezondu. Üzerinde pandemi. O yüzden hocanın hataları olsa da düzeltebilecek alan vermedi hocaya.

Yalnız bu yabancı kuralı konusu artık ses çıkarılmayacak bir konu değil. Nihat da oradan inmeden rahat verilmemesi lazım.

Ülkedeki despotluğa, diktatörlüğe karşı gösterdiği tavır ve eleştiriyi biraz kendine yöneltebilse dünyanın top 20 antrenörlerinden olur.

Üst Alt