Fatih Terim, Emre Akbaba'nın Transferinde Israrcı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Emre Akbaba'nın Transferinde Israrcı

1522048875153.png

Fatih Terim'in, Alanyaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Emre Akbaba'nın transfer edilmesi için ısrarcı olduğu iddia edildi.

Fanatik' te yer alan habere göre Fatih Terim, daha önce A Milli Takım’a ilk kez kendisinin çağırdığı Emre Akbaba’yı yeni sezonda Galatasaray’da istiyor. Abdurrahim Albayrak’ın başarılı orta saha oyuncusu için Alanyaspor cephesiyle temas kurduğu belirtildi.

Devre arasında Başakşehir’in kapısından dönen 25 yaşındaki futbolcu için o süreçte Alanyaspor kulübü yaklaşık 5 milyon euro bonservis bedeli talep etmişti. Güney ekibiyle bir yıl daha sözleşmesi bulunan Emre Akbaba, bu sezon çıktığı 24 lig maçında 9 gol 7 asistlik etkileyici bir performans sergiledi.

A Milli Takım’ın son kadrosuna da çağrılan ve Terim'in oyun tarzını çok beğendiği Emre’den aynı Selçuk İnan örneğindeki gibi uzun yıllar Galatasaray’ın faydalanabileceğini düşünüyor.

Her zaman kendimi tekrarlamak istemiyorum ama illa alinacaksa düsük bir fiyata alinmali.

1 sene kontrati kalmis adamlara cuval cuval para ödedik son senelerde. Belhanda Eren Tolga diyorum susuyorum.

Fatih Terim dönemindeki Emre Çolak'ın bir üst modeli olarak düşünün alınmalı ama bonservisi çok olmamalı.Emre'de Galatasaraylı zaten gelmek isteyecektir Alanya'nın sorun çıkarması olası değil.

Tekrar olacak ama :)
Onceden dedigimiz gibi
850k maas 3m bonservis 2+2 sozleşme
Fazlasini veren haindir.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 Milyon bonservis cok. Ben de bir kac ay önce Emre yi alacaksak üst limit 3 Milyon olmali diyordum ama o zamanlar 2019 de kontratinin bittigini bilmiyordum.

Bu adam bizde ilk 11 oynayamaz, ancak rotasyonda is yapar o da belki. Böyle bir adama bu kadar para yatirmanin hic bir mantikli yani yok hele hele su maddi sikintili dönemde. Bonservis ile oyuncu aliyorsak bu oyuncular tutmali, riske girecek durumda degiliz.

Alanya Emre yi elinde tutamaz, bu sene sonu Emre yi en iyi fiyatı verene satacaktır.. Basak, Fener kapıda bekliyor. Trabzon ve Besiktas da Emre gibi bir oyuncuya sahip olmak ister..

Emre'ye burun kıvıran, buyuk takımlarda oynayamaz diyen kişilere soruyorum; Neden oynayamaz?? Belhanda'dan çok daha verimli ve faydalı olacagını dusunuyorum..

Bence para + takas anlasması ile Emre'yi takıma kazandırmalıyız.

Eger 10 numara olarak yerli alacaksak bu degil deniz turuc alinmali.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt